Barcelona postúpila do finále Ligy majstrov

zobraziť viac ↓
ceculiak 15 535 videní

Chelsea, ktorá začala lepšie sa gólom Michaela Essiena z 9. minúty ujala vedenia. V podstate celý duel držala katalánsky tím na dištanc, ten navyše hral od 66. minúty bez vylúčeného Erica Abidala. V samom závere však práve Essien v obrane zlyhal, Iniesta sa dostal ku strele a rozhodol o šokujúcom postupe Guardiolovho tímu. Chelsea - Barcelona 1:1 (prvý zápas sa v Barcelone skončil 0:0).

• brankope pred 13 rokmi a 5 m
    barcelona je dobra ale chelsea je lepsia mala postupit balack mal kopat penaltu ale ten rozhodca bol na hovno

• leemon4 pred 14 rokmi a 2 m
    Fandim BARCE, ale jednoznacne mala postupit chelsea ! urcite bol Evrebe ci jak sa vola podplateny !

• delamio pred 14 rokmi a 2 m
    ta prvá pesnička ešte môže byť ale potom tam riadne prijabané piesne idú...

• quick1 pred 14 rokmi a 3 m
    aj keď niesom fanusik chelsea tak si mislim ze mala postupit mala cely zapas prevahu a nebit toho rozhodcu by mohla vihrat

• ggg pred 14 rokmi a 3 m
    BARCA BARCA BARCA BARCA !!

• janci546 pred 14 rokmi a 5 m
    keby tam nebol taky debilny rozhodca tak by chelsea vyhrala najmenej 3:0

• klobaska pred 14 rokmi a 6 m
    chelsea bola jasne celý zápas v prevahe a zaslužili si vyhrať rozhodza neodpískal ani kok.t

• emtech66 pred 14 rokmi a 6 m
    keby postúpila chelsea nebol by pravý víťaz ligy majstrov

• shooter pred 14 rokmi a 8 m
    JA SOM FANDIL V TOM ZAPASE CHESLEY

• chelseagood pred 14 rokmi a 11 m
    ta toto co bolo!chelsea 4ever!mala vyhrat!chudakk lampard!barcelona v tomto zapase nemala sancu wolee nezasluzila si wyhrat!!!ballack4ever ,good si dal tomu rozhodcowi debkowi!neweril som tomuu oMg ***BARBA FUUUUJJ*

• keni252 pred 14 rokmi a 11 m
    rozhodca jednoznačne pochybil!!

• 5cooby748 pred 14 rokmi a 11 m
    to co dokazal ten pan rozhodca to bolo zalostne zobral Chelsea jasny postup do finale barcelona si nezasluzi byt vo finale