Angus Young je škótsky gitarista a spoluzakladateľ skupiny AC/DC. Young je známy vďaka svojím energickým vystúpeniam na koncertom a nosením uniformy školáka. V rebríčku časopisu Rolling Stone 100 najlepších gitaristov skončil Young na 96. mieste... a žiadny gitarista sa nerozbija ako on, však posudte sami:)

AC - DC Thunderstruck AUNGUS YOUNGAutor: adad5835 805 videní

AC DC - Angus Young gitarové sóloAutor: laci65432217 511 videní

ANGUS AC/DCAutor: speldo13 532 videní

AC/DC - T.N.T+textAutor: jojko199826 117 videní

AC↯DC na odovzdávaní cien GrammyAutor: robkes34 010 videní

AC/DC - Hail CaesarAutor: hovado1254 980 videní

AC/DC - Rock N Roll Train(01) LIVE AT RIVER PLATEAutor: robkes17 858 videní

AC/DC - Last Action HeroAutor: 2sydney14 768 videní

AC⁄DC - T.N.T. liveAutor: alicecoper6915 955 videní

AC - DC TNT Chipmunk verziaAutor: adad5821 273 videní

AC/DC - ThunderstuckAutor: lionisimo17 742 videní

AC/DC - MoneytalksAutor: robkes6 788 videní

AC/DC - Hells Bells (Live At River Plate)Autor: hovado1258 313 videní
ohyzd pred 11 rokmi a 6 m
až na taký detail že skončil na 24. mieste ;D
rocker141 pred 14 rokmi
skvela kapela za cias bona scotta este lepsia
rocker141 pred 14 rokmi
nepaci sa mi nic nove som zavysli na rock and rolle
laci654322 pred 14 rokmi a 3 m
Don t give him coffe! :D
appcrashko pred 15 rokmi a 1 m
na toto to by bolo pogo :D ! ac dc forever ! :)
fono pred 15 rokmi a 11 m
Angus !!!!
smolvil88 pred 16 rokmi a 1 m
:Dim a rocker :D:D
wlladino pred 16 rokmi a 2 m
myslim ze ludia ako on sa mozu nazivat Kralmi :-)
unkown2552 pred 16 rokmi a 5 m
ON FICI NA PRASKOVOM CUKRU A MYSLI SI ZE JE TO HEROIN :D
matikk pred 16 rokmi a 5 m
ako sa vola ta pesnicka co hraje ???
matikk pred 16 rokmi a 5 m
angusa som este nikde nevidel s dlhymi nohavicami :)
fear pred 16 rokmi a 6 m
Jak by som s nim vymenil miesto :D
edas92 pred 16 rokmi a 7 m
gitara pomaly vacsia jak on sam ale aj tak je to blazen
jarokuchar pred 16 rokmi a 8 m
super
element369 pred 16 rokmi a 8 m
ako sa hlaskuje acdc? acdc nie ? chyba ac blesk dc :D
drumnbass19 pred 16 rokmi a 9 m
si to dááva :D
duso112 pred 16 rokmi a 9 m
je to umelec....muzikant najvyssieho kalibru
misos3 pred 16 rokmi a 9 m
ten si dava do tela
djpheta pred 16 rokmi a 11 m
Podla mna on slape :D na gitarovich strunach preto je taky besny :D:D
switto pred 16 rokmi a 11 m
Užasne :D