Scania Tuning! King of the Road

Scania TuningAutor: er4gon8 384 videní

Okamžitá spotreba scania..Autor: prijeeeebany3 886 videní

Scania - powee of SwedenAutor: stewwwo8 660 videní

Euro Truck Simulator 2 - Tuning MAN TGXAutor: jeffo6964 741 videní

Dokonalá dymová clonaAutor: noone5 339 videní

Euro Truck Simulator 2 Tuning Volvo FH16Autor: jeffo6965 396 videní

Scania R1000Autor: elit6 194 videní

125 rokov Scania StockholmAutor: dominic3 111 videní

Truck RodeoAutor: kakobikes3 898 videní

SCANIA R730 RANSOM ETS 2Autor: palijunior2 984 videní

Scania at 150KM/hAutor: 00jozko11778 videní

Formula truckAutor: obrik15115 903 videní

Nová SCANIA - RAutor: bajlachvt8 625 videní
theanimall pred 13 rokmi a 6 m
30 ten je pekny, mne sa velmi pači :)
samsuk pred 14 rokmi a 7 m
najlepsie kamiony ake mozu sa vyrabat
vladopap158 pred 14 rokmi a 11 m
01:03 je pekny
lordmarsal16 pred 15 rokmi a 2 m
Ten rúžoví bol pekný! :)
vlado2005 pred 15 rokmi a 6 m
ta pomarancova cisterna s privesom je najkrajsia.
korniak666 pred 15 rokmi a 6 m
1:02
olo072 pred 15 rokmi a 10 m
tak ty co to maju su strasne prachay lebo su to prakticky penieze vyhodene do vzduchu wed s tym uz prakticky nemoze delat len na vystavy chodit
2peto2 pred 15 rokmi a 10 m
skoda ze nechodia take scanie bezne po cestach
ubuntu pred 15 rokmi a 11 m
scania 4ever
19dado97 pred 16 rokmi
a ako sa vola ta pesnicka
scud pred 16 rokmi a 2 m
00:50 a 01:00 nadhera...tiez jazdim so silom
kako pred 16 rokmi a 7 m
krasa
juza9969 pred 16 rokmi a 11 m
biedne
tigrica pred 17 rokmi
aj na motorkach je to pekne
prijeeebany pred 17 rokmi
dobra music
prijeeebany pred 17 rokmi
idem plakat..
cortez7227 pred 17 rokmi
pls nevie niekto ako sa vola ta pesnicka?
obuch pred 17 rokmi
krása hlavne 1:20 ale so všetkymi sa majitelia pekne vyhrali
onetko pred 17 rokmi a 1 m
nadhera
speeed pred 17 rokmi a 2 m
pekne