tyto chlapci pochadzaju z dedinky JAKUBOV a takto tam strielaju:D

Jakubovske A 2009Autor: palox2 929 videní

Messi a jeho gol !Autor: saryke5 935 videní

Parádny gól 2Autor: mishsuli47 155 videní

Mať takýchto obrancov vo svojom mužstve (A jeAutor: batuchan20 510 videní

Jakubov rebríkAutor: ferdo224 021 videní

Veľmi pekný gól v podaní belgickéhoAutor: kobrick14 799 videní

Ťažko dať gólAutor: moriak40 718 videní

Super gólAutor: kryton7146 204 videní

Najlepší gól "pätičkou"Autor: iculenko34 675 videní

Zaujímavé zakončenieAutor: maros94857 076 videní

Brankárske trapasyAutor: demonoid34 484 videní

Gól v 4 sekunde zápasu.Autor: maros948520 041 videní

Arsenal VS FC BarcelonaAutor: endy80011 415 videní
tibkac pred 17 rokmi a 1 m
To tam hádžu s rukami!
polex pred 17 rokmi a 2 m
urcite uz na vas cakaju v manchestri abo v real madrid...
quaresma7 pred 17 rokmi a 2 m
joj ... normálne hviezdy
kotlar pred 17 rokmi a 2 m
trapne jak :D
palox pred 17 rokmi a 2 m
ten posledny sem dal ja