Títo traja Izraelčania boli zatknutý keď si natáčali útok na dvojičky a pritom tancovali a radovali sa. No to čo potom povedali bolo skutočne šokujúce.

Prečo spadli "dvojičky" WTC 1,2 + budova WTCAutor: titi4441 031 videní

WTCAutor: infinity21 109 videní

WTC 11. september 2001Autor: operator11 547 videní

WTC - Varianta o prevrhnutíAutor: zhulo13 294 videní

Enya - WTC PoctaAutor: milos29 657 videní

WTC - Výbuchy na prízemí a v podzemíAutor: zhulo11 394 videní

11 september 2001 - TermitAutor: dekel3 889 videní

Prečo spadli dvojičkyAutor: piroha32 678 videní

WTC - "roztavená oceľ" vysvetlenáAutor: zhulo19 148 videní

9/11 : Bomby vo WTC?Autor: pravda91114 575 videní

WTC - "Výbuchy pred kolapsom" identifikovanéAutor: zhulo4 819 videní

11 september 2001 - WTC 7Autor: dekel3 278 videní

WTC (dvojičky) by podle jisteho pana meli stat iAutor: lapino1 303 videní
monnika2012 pred 14 rokmi a 10 m
hmm, ale hlavne ze ked padli dvojicky tak v anglicku nastalo ticho a muslimovia si robili grilovacku a este napriek sa smali vsetci po meste
mriolek pred 14 rokmi a 11 m
ale tancovali...
sani340 pred 16 rokmi
som nepochopil
cheaterhh pred 17 rokmi
CITUJEM...našim poslanim bolo dokumentovat tu udalost 9/11 ... to je dost zaujimave... takze o tom vedeli?ci co ?