Trailer už na štvrté pokračovanie akčného a úspešného scifi filmu....

Terminator SalvationAutor: leon457 541 videní

Terminator Salvation - ukážkaAutor: leon459 052 videní

Terminátor 5 - Genisys TrailerAutor: bambin005 526 videní

TERMINÁTOR Filmový TrailerAutor: scirocco5 947 videní

Terminátor Salvation CGI Arnold Schwarzenegger TAutor: wansawer10 841 videní

TERMINATOR 6 Dark Fate - Trailer 2019Autor: monsio2 890 videní

Terminator Genisys (2015) trailerAutor: barracudamovie6 269 videní

Film - THE 5TH WAVE (Scifi Trailer 2015)Autor: henrich1862 598 videní

Terminátor 2 (nízkorozpočtový trailer)Autor: pozorovatel25 780 videní

INTRUDERS teaser trailer - krátky sci - fi filmAutor: thedominini3 169 videní

Battleship - movie trailerAutor: airforce7 358 videní
![Borderlands 2 - Wimoweh [trailer]](http://fs5.mojevideo.sk/imgs/132197.jpg)
Borderlands 2 - Wimoweh [trailer]Autor: shari2 365 videní

PANDORUM - HD TRAILERAutor: croft392 876 videní
dominoxxx72 pred 16 rokmi
neviete kde si ho mozem pozriet cely ?
draconian pred 16 rokmi a 1 m
preco ten zacal vrestat ked mu dal dole lancky??
duri08 pred 16 rokmi a 3 m
celkom sa to dá no...ale 1,2,3 su ovela lepšie...:)
draconian pred 16 rokmi a 3 m
heJ v predoslych terminatoroch do nich strielali vsetky zasobniky zo samopalu a nemohli ich znicit a tu mu vystriela s pistolou do hlavy a je dead sak v T3 mu strellili dohlavy a nic
draconian pred 16 rokmi a 3 m
hej sak t-800 bol v prvom terminaotorovi ta co tu zas hlada mal byt t-x2 abo jak :D
derek666 pred 16 rokmi a 5 m
ja tent film mam doba a este som ho nevidel :D:D:D
kmail pred 16 rokmi a 7 m
bol som na to v Prešove v CInemaxe brutal efekty skvely film
gemblerqo pred 16 rokmi a 9 m
Bol som na tom v Ke v optime very good
leon45 pred 16 rokmi a 12 m
no tak tento fylm je naozaj pecka.bol som nato v kine a je to najlepsi fylm od predchadzajucich dielov..2 je ties dobra ale tooto je paraada..
leon45 pred 17 rokmi
Tak toto je super Film.....
duval pred 17 rokmi
skoda ze tam nehra arnold
kulturista5606 pred 17 rokmi
kurnik skoda ze tan film neni po ceski mam ho ale po anglicki a bes tituliek
sudruh pred 17 rokmi a 1 m
Na ten film sa tesiiim
matis pred 17 rokmi a 2 m
to si musim pozriet.pripada mi to ovela akcnejsie ako ostatne casti...