Schytať tou kotvou po hlavy by nebola vôbec sranda. Chlapík mal vcelku šťastie, že len zletel do vody.

Potopenie nákladnej lode Stellar BannerAutor: bishop53 290 videní

Potopenie rc lodeAutor: milan23816 789 videní

Mali raz jednu kotvu...Autor: maschinero66 661 videní

Potopenie rybárskej lodeAutor: atari36 630 videní

Bola raz jedna loďka (Indonézia)Autor: naceste25 966 videní

Kapitán lode vs silný vietorAutor: monsio5 571 videní

Potopenie trajektu Shah Amanat z 80-tych rokovAutor: stonebull24 892 videní

Kajakovanie vo vnútri starého vraku (Rumunsko)Autor: backfie26 058 videní

Tragédia potopenie lodeAutor: santik22515 160 videní

Tvrdá rána pro národní hrdost Rusů:Autor: miloslav83 437 videní

Nepodarené vyloženie lodeAutor: flexio48 951 videní

Kroniky lodí - trieda King George VAutor: fretka11114 337 videní

Potopenie BritannicuAutor: oleg6 392 videní
tarzanzroduopic pred 7 rokmi a 3 m
Ja tam žiadne potopenie lode nikde nevidím... :(
xcoronerx pred 15 rokmi a 2 m
púščaj Feri....
gabobj pred 15 rokmi a 4 m
Nepotopiteľná loď ?
joko05 pred 15 rokmi a 5 m
Schytať tou kotvou po hlavy... pekny popis
jackasssk pred 16 rokmi a 3 m
že potopenie lode....rád by som to chcel vidieť kde sa potopila
dubacik pred 17 rokmi a 2 m
Nuz,ked sa dari.....
polex pred 17 rokmi a 2 m
podla mna kapitan tej nakladnej lode nebol spokojny s tym remorkerom tak to takto vyriesil...
joe77 pred 17 rokmi a 2 m
Ha :D
tn056cd pred 17 rokmi a 2 m
hodil zachranne lano :D