Videoklip Lady Gaga - Eh Eh (Nothing Else I Can Say).

Lady Gaga - Eh Eh (Nothing Else I Can Say)Autor: simicenka4 028 videní

Lady GaGa - FeverAutor: neller13 827 videní

Lady GaGa - StarStruckAutor: neller7 989 videní

Lady Gaga - VanityAutor: neller8 719 videní

Lady Gaga - WonderfulAutor: neller6 251 videní

Lady GaGa - the fameAutor: neller6 657 videní

Lady GaGa - TeethAutor: neller4 525 videní

Lady GaGa oficiálny remixAutor: neller5 257 videní

Lady GaGa - AlejandroAutor: neller9 050 videní

Monster - Lady GagaAutor: neller5 887 videní

Lady GaGa PaparazziAutor: neller5 404 videní

Lady GaGa - Disco HeavenAutor: neller3 650 videní

Lady GaGa - Again againAutor: neller6 216 videní
lackesse pred 15 rokmi
Ovecky ovecky , vsade same ovecky....
klerik02 pred 15 rokmi a 8 m
snad jedina pesnicka od nej na ktoru nieje parodia
tripike pred 15 rokmi a 8 m
na tom videu ide zle hudba zacne skor hrat ako ma porovnajte si : http://www.youtube.com/watch?v=mVEG793G3N4
azbest pred 16 rokmi a 1 m
tu je este pekna .....
mortikon pred 16 rokmi a 10 m
ale strasne spatne sa oblieka ... ale to je vec v kusu ... tak sem nepiste komenty na moj nazor :)
simikksl pred 16 rokmi a 10 m
je to najlepsia spevacka na svete ja ju zboznujem a jej pesnicky su naj na svete
paaato77 pred 17 rokmi a 1 m
moja laska Lady gaga ale ja ju radsej wola teta ga ga :DD:
loveemostyle pred 17 rokmi a 1 m
Šupáá pesničQa :) aj ona je super baba jednoduxo ju zbožnujema nikto na nu nemá :) :D
kattka33 pred 17 rokmi a 1 m
mno doblá pesnička..........:D mne sa všetky jej songy lowájú:D
ghostface888 pred 17 rokmi a 1 m
brutálna ránika s pekným hlasom Respect :)
guess pred 17 rokmi a 2 m
sak v skoro kazdej piesni povie gaga
justinqa14 pred 17 rokmi a 2 m
fuuuuuuuuuuj lade gaga