Tak to bola teda poriadna šupa. Tlaková vlna dokonca otočila i kameru.

Bomba pri cesteAutor: flexio15 670 videní

Likvidácia výbušnínAutor: buchnad24 682 videní

Bombardér Islamského Štátu (Irak)Autor: martin99656 063 videní

Poľovačka na teroristu v aute plnom výbušnínAutor: lezak60048 662 videní

Bomba pri cesteAutor: katka48 496 videní

Smrteľná explóziaAutor: leviathan56 184 videní

Masívna explózia autobomby (Irak)Autor: dougquaid48 977 videní

Podomácky vyrobená výbušninaAutor: mrocht26 776 videní

Domáca výbušninaAutor: hunter9259 632 videní

Atómová bomba odpálená 150 metrov podAutor: lezak60020 911 videní

Explózia v garážiAutor: bond31 995 videní

Tank prešiel auto s náložouAutor: che43 466 videní

Testy nukleárnych zbraní vo vysokom rozlíšeníAutor: rocketbunny41 599 videní
giver pred 15 rokmi a 3 m
hm zaujimalo by ma kolko to muselo stať penazi...aby sa 4 ludia na tom zasmiali...Na taketo blbosti peniaze su,ale to že miliony ludi nemaju čo dať do ust tak to nie
panoramix pred 15 rokmi a 4 m
keby tam bolo 35 ton vybusnin tak neotoci len kameru ale aj tych co tam stali
dr1ft3r pred 15 rokmi a 11 m
cakal som nieco lepsie
alm pred 16 rokmi a 5 m
:o
ja818 pred 16 rokmi a 11 m
neboli to VOP novaky hm??
cico pred 17 rokmi a 3 m
len by ma zaujimalo, odkial mali tych 35 ton vybusnin.
burner pred 17 rokmi a 3 m
Tak tam by som v tej chvíli nechcel byť.
polex pred 17 rokmi a 3 m
toto tu uz je...
janqo pred 17 rokmi a 3 m
peknucky ohnostroj:Dto by bol silvester:D
eighty pred 17 rokmi a 3 m
zhruba 5 sekund kym dosla tlakova vlna ...
b4stard pred 17 rokmi a 3 m
fajne
norman31 pred 17 rokmi a 3 m
Tak 35 ton ale coho??