Celý postup pitvy zachytený na videu.

Autopsia ufóncaAutor: therock54 856 videní

Pitva ufóncaAutor: lokes62 207 videní

Pitva admina MojevideoAutor: garb26 948 videní

Príprava na pitvuAutor: moriak85 848 videní

Pitva: Apple iPodAutor: letec29 381 videní

Mŕtvola v leseAutor: danika1113 504 videní

Pitva ATARI 800XLAutor: viktormt4 341 videní

Mŕtvola ožilaAutor: jb31 222 videní

Pitva mimozemšťanaAutor: matho1129 852 videní

Pitva: Pevný DiskAutor: letec8 987 videní

Stiahnutie z kožeAutor: noone36 836 videní

Mŕtvola ožila 2Autor: tigrica7 954 videní

Krásny západ slnka na ukrajine z pohľadu rusaAutor: bananqtz1 583 videní
martingzd pred 4 rokmi a 5 m
akurát do gulášu :D
lukyluky pred 5 rokmi
rozrabka :D
xmenlll pred 5 rokmi a 3 m
patolog je vlastne takovej fajnovej reznik
soulreaper pred 6 rokmi a 8 m
Dost smutné video...mám rád čierny humor a tomu podobné ale čo tu dokazujete je už trošku na zamyslenie...chorá doba...
neweet pred 7 rokmi a 5 m
boha jak ju porcuje
ilookedatyou pred 8 rokmi a 1 m
Sebevražda je příčina smrti.
pgchem pred 8 rokmi a 1 m
Toto video je 18+ a rozhodne nepatrí sem.
pesta1122 pred 8 rokmi a 8 m
nechapem naco to robia ket su uz mrtvy
killuminato pred 8 rokmi a 9 m
Tak teda poprosím 30 deka pečienky :D https://youtu.be/6YTcxYwGztI
bigboss220 pred 9 rokmi
Prajem skoré uzdravenie teda :)
duen969 pred 9 rokmi
Ještě ta svačina tam chybí...
soprano123 pred 9 rokmi a 4 m
do prdele normálne ludská zabýjačka no fuj humus
bacardi pred 10 rokmi
krasne video, skoda tej kvality :(
toshiva pred 10 rokmi
tvladam pozerat vsetko ale toto neni ono bleh
namotavac pred 10 rokmi a 2 m
a potom sa z toho zakroku este zotavila?
tommi226 pred 10 rokmi a 4 m
myslim ze to je taka klasicka operacia v prešovskej nemocnici operuju a zrazu zistia ze uz pitvaju :D
nok7650 pred 10 rokmi a 4 m
poprosim si dva platky mozocku a pol kila pecienky...
danonimo pred 10 rokmi a 5 m
zaspíte na pláži a preberiete sa u patológa :( tá oblička asi nebola košer,bola to príčina??? je tu neaký odporník?
999matrix pred 10 rokmi a 6 m
dal by som si pečene rebierka
matej1980 pred 10 rokmi a 9 m
sado maso