toto je moje posledne ale najlepsie video z mojej dielne bude sa tam strielat iba z m230 30mm automatickym kanonom ktory sa nachazda pod apachom a bude strielat naboje typu DEFA takze high explosion

Apache - eliminácia teroristov 2Autor: volcano10 627 videní

Apache - eliminácia teroristov 1Autor: volcano19 479 videní

Eliminacia teroristov - niake zostrihyAutor: volcan010 998 videní

Apache zaútočil na talibanských teroristovAutor: volcan018 196 videní

Apache vs Taliban part 2Autor: volcan017 954 videní

Američania vraždia teroristov 30 mm kanónom zAutor: mwm171 287 videní

Apache vs IED TEAMAutor: volcan025 665 videní

Nová zbraň teroristovAutor: sieajdar42 779 videní

AK-47 vs. ApacheAutor: johnatan37 658 videní

Letiiiiiiiim !Autor: volcan07 934 videní

Apache vs Taliban part 3 !Autor: volcan012 200 videní

2 Apache vrtuľníky zaútočili na čatu TalibanuAutor: furikar28 610 videní

Apache - M230 30mmAutor: volcan018 949 videní
cikansketa pred 14 rokmi a 10 m
nechápem prečo ale američania nestrieľajú po sebe ? .. ved je tam predsa napísané eliminácia TERORISTOV ... afgánci si len bránia svoju krajinu
fabco pred 17 rokmi
skur usa
sekeker pred 17 rokmi
Ako podla mna tam boli ,,teroristi" ale pochybujem ze vsetci a berte na to ze ake svine su tý amíci ked toto tam robia, a to vsetko kvoli rope. !!!
spirit86 pred 17 rokmi
ale fakt ako vo videohre to je iná mašina ten kanon
korps pred 17 rokmi a 1 m
celkom pekne video ... ale smrt je smrt a kazdeho raz chyti takze naco sa zatazovat nad tym ako to pride ............... a este ak by som mohol poprosit nevie niekto ako sa vola tata hudba ??? dik
puty pred 17 rokmi a 1 m
A žE HITLER BOL ZVIERA... TAK POTOM TýTO LUDIA Sú čO??? šAK I TAM PO NICH STRIELAJú AKO VO VIDEOHRE... KDE MAJú Tú 100%ISTOTU žE SU TO TERORISTI??
lukas5111 pred 17 rokmi a 1 m
nadhera:)
elnorka pred 17 rokmi a 3 m
Na smrti nie je nic zabavne alebo dobre a ten kto si to mysli by sa mal vysetrit