26-ročný Yu Zhenhuan, najchlpatejší človek Číny. Ochlpenie má na 96% tela. Pozíciu najchlpatejších ľudí sveta si v Guinessovej knihe rekordov držia dvaja bratia z Mexika, ktorí majú ochlpenie na 98% tela. Yu Zhenhuan v uplynulých dňoch absolvoval operáciu, v rámci ktorej mu lekári odstránili chlpy z uší. Tie mu spôsobovali nielen nedoslýchavosť, ale aj rôzne infekcie a zápaly.

Ako sa zbaviť intímneho ochlpeniaAutor: drakonius57 284 videní

Keď opice trpia plešatosťou (Anglicko)Autor: avokado24 512 videní

Odstraňovanie chĺpkovAutor: squirtinka33 576 videní

Volali ho Depilko (šimpanz bez srsti)Autor: castaneasrativa34 088 videní

Prehral stávku, tak musel trpieťAutor: moriak2 899 videní

Depilácia 2Autor: suky69 459 videní

O chlp 8Autor: nacnartin24 113 videní

O chlp 4Autor: nerowolf71 059 videní

O chlp z ČínyAutor: tigrica4 049 videní

To už ako ti musí šúpať na hlavu, keď siAutor: jigsaw6 729 videní

Vtáky majú z neho radosťAutor: enigma37 121 videní

Jeden z najchlpatejších chlapov sa holíAutor: bishop54 937 videní

Potreboval ich na voodoo bábiku!Autor: hladacik19 352 videní
makaveli18 pred 12 rokmi a 10 m
Smutne :(
pasvare pred 13 rokmi a 1 m
kazdy pise komenty ako opica a godzila....myslite ze on za to moze?ze je takto zarasteny ??kazdy je taky aky je a ako ho pan boh stvoril :) kazdy sme niecim vynimocny :)
matosi2 pred 13 rokmi a 2 m
keby tak skusil depilaciu ohňom tak by vzplanul
peter990 pred 14 rokmi
Niektorý ho ohovárajú ale keby oni boly na jeho mieste nebolo by im moc do smiechu...
111dotm111 pred 14 rokmi a 6 m
dpc jak gorila
hopikmajo pred 14 rokmi a 7 m
aspon by mu nebolo na sibire zima :D
helios pred 14 rokmi a 7 m
pohoda , dalo by sa s tým žiť.........problém bude asi ked nachytá nejaké parazity , blchy a tak..........
elfo pred 14 rokmi a 7 m
musí to byť prenho neprijemné
sisuschiiiiq pred 15 rokmi a 2 m
šak ale ja by som nechcela mať takú chorobu....
gaun3r67 pred 15 rokmi a 7 m
chudák :( neni to príjemné....človek sa cíti potom ako vydedenec
wolfak pred 15 rokmi a 7 m
prenho asi ziletka je nepriatel
vyjagra pred 15 rokmi a 8 m
vypada presne ako nas predok ..
16spartan17 pred 15 rokmi a 9 m
musi ho to svrbiet nie?
adu3ka pred 15 rokmi a 10 m
ach ľudia, keby ste sa vy taký narodili a vedeli č oto pre neho je..
razzorko pred 15 rokmi a 10 m
Sasquatch
debilnik pred 16 rokmi a 1 m
waaaaw ty kokos ved to je godzila xD
benyxxxx pred 16 rokmi a 1 m
Yeti !
noogai3 pred 16 rokmi a 2 m
vypada jako jezek , cernyyy
kilbil123 pred 16 rokmi a 6 m
vyzera ako neandrtal :D:D:D
katkaa19 pred 16 rokmi a 7 m
fííha nechtěla bych ti mít