Tomuto magorovi sa podarilo nahrať celkom edukatívne video. Aké z toho vyplýva ponaučenie? Nejazdite rýchlo na zlých cestách!

Vysypaný motorkárAutor: trix24 077 videní

Zrazený motorkárAutor: benyxxxxx47 117 videní

Frigo sa vysypal z mašiny v pomalom zábereAutor: tegernako3962 477 videní

Motorkár vs motorkaAutor: duri0867 152 videní

Otrasený MotorkárAutor: mysiacik3721 079 videní

Havária motorkáraAutor: swrtmaro24 756 videní

Posledna jazda na R1Autor: 12error12 321 videní

Motorkár prišiel o nohuAutor: dynamitero30 551 videní

Havária motorkára 2Autor: muro56t57 051 videní

Úlomky ho zasiahli pri rýchlosti 225 km/hAutor: kosicka34 700 videní

Som ale krásne plachtil, alebo nie? (dvojitáAutor: loktibrada6 122 videní

Nedával pozor, katapultovalo ho!Autor: ic2 114 videní

Crashtesty motocyklovAutor: explorer14 560 videní
jawa250 pred 13 rokmi a 10 m
dodvíhal na zadné
rokwell pred 14 rokmi a 6 m
Presne poznam ten pocit po pade... bolest, dezorientacia, sucho v ustach a nemozes robit nic, len cakat kedy to prejde.
funnyman pred 15 rokmi a 1 m
fuj len nedavno som kupil motorku ale ked pozeram tieto havarie a vysypania sa normalne chodim opatrnejsie a opatrnejsie :O
minuli rok som sa vysypal len v 40tke v zakrute (niekto nespratal posypoví material z cesty) a mal som dost
getus pred 15 rokmi a 3 m
Nemal machrovať na jednom kolese :)
lokwa1 pred 16 rokmi
ale šak je tušim v pohode nie??? ešteže tam nebola nejaká prekážka ale len rovná cesta:D
trmavrma32 pred 16 rokmi a 3 m
to mi pripomenulo gta IV :D
its pred 16 rokmi a 6 m
nastastie do mäkkej trávy
sp0nk4 pred 16 rokmi a 7 m
nechapem ako sa moze vysypat na rovnej ceste....
diablicook pred 16 rokmi a 7 m
vdaka empatie a rovnakej skusenosti ale v aute sa viem presne vžiť do jeho kože ako si kontrolkuje ruky nohy,čo je ok,neprajem to nikomu :(
123peter1 pred 16 rokmi a 11 m
no pekny pád =)
hendo pred 16 rokmi a 11 m
henten ho ako hned prehladával banda zlodejská :D
pistik pred 17 rokmi
tak to sa teda vysypal:)
matheww pred 17 rokmi a 1 m
au
matikk pred 17 rokmi a 2 m
sak hybal nohami takze je asi cely:D
123jednadvatri pred 17 rokmi a 3 m
dobre dostal :D
koi pred 17 rokmi a 3 m
To je riadni MAGOR !!!!!!!!!!!!!!!!!
subwofer pred 17 rokmi a 3 m
to je normalny pad videl som aj horsie
zdenkoha pred 17 rokmi a 3 m
DDO- dobrovolny darca organov
kajo1812 pred 17 rokmi a 3 m
ale to sa moze stat kazdemu
derek666 pred 17 rokmi a 3 m
cesta bola dobra len vodic bol zlý