opitá baba z Čadce, žije zo sociálneho, ináč to auto je naše. video je kamerované z balkóna.

Opitá fanúšičkaAutor: rowdies31 663 videní

Opitá dievčinaAutor: skynets97 236 videní

Socka fansAutor: corax621 229 videní

Opitá a sprostáAutor: antixxx106 751 videní

Bezdomovec majster Kung-FuAutor: suky154 473 videní

Opitá ruská mládež (Vulgarizmy)Autor: tegernako3962 601 videní

Ožratý bezdomovecAutor: pietro2212 733 videní

Tancujuci bezdomovec v ČADCIAutor: buldog11115 255 videní

OPILEC alebo UTRAPENY CLOVEKAutor: t3hricardo4 520 videní

Takáto žena by sa nikdy nespustila!Autor: vpiatoksapije29 305 videní

Mladý ožran vs. starý ožranAutor: benyxxxxx152 907 videní

Ožran 4Autor: lokes83 000 videní

Ožran 3Autor: robinho91292147 497 videní
dolph pred 14 rokmi a 11 m
Keby nebolo to auto zlte tak by celkom uslo to je SUV?
jozef395 pred 15 rokmi a 7 m
jak ze zo socialneho a krcma u simka je kde pekna blbost
martusa30 pred 16 rokmi a 2 m
ach ten chľast.........babo spamatuj sa..................
martusa30 pred 16 rokmi a 4 m
no jasnéééééééé Pupišová Marta................
brunik pred 17 rokmi a 4 m
To je vase auto ze?
martin142as pred 17 rokmi a 4 m
Trááááááááápnééééééééééééééééééé.