Ak sedí,je živé striebro ktoré stále zdrhá...

Bábo a pesAutor: iiiisuzyiiii75 249 videní

Hovoriaci kaktus vs. batoľaAutor: marlborka2020 506 videní

Bábätko a psíkAutor: noone18 929 videní

Nechaj ma, vo vode mi je fajn!Autor: katka16 628 videní

Sedím na komíne a je mi dobre (vo výške 282 m)Autor: buchnad13 656 videní

Jurta mi už stojí, chýba mi už iba mraznička!Autor: johnatan17 946 videní

Výroba mongolskej mrazničkyAutor: yannik17 470 videní

Náš smejkoAutor: levikxx12 311 videní

Bábo v melóneAutor: tb261166 156 videní

Hodili si poobedného šlofíkaAutor: srdce19 955 videní

Kto sa viac zabával? Pes či bábätko?Autor: nadrbelka16 257 videní

Sedím na rampe a nie je mi dobre!Autor: wlkodlacik13 882 videní

Malé bábätko v akciiAutor: marlborka2041 211 videní