Chlapec mal šťastie, že dopadol len do piesku. Padol nádherne, ako hnilá hruška.

Utrpenie mladého parkouristuAutor: mieschocker15 594 videní

Máme preto také krásne pláže, pretožeAutor: luda11 464 videní

Ruský parkourAutor: benyxxxx32 448 videní

Detský parkourAutor: duri084 626 videní

Nevydarený skok 2Autor: polex36 470 videní

Bazénový parkourAutor: benyxxxxx9 634 videní

Parkúrový amatérAutor: peter6928 038 videní

Nehoda pri pristávaní Autor: spearow19 206 videní

Parkour trochu inakAutor: nag05 672 videní

Žraločia plážAutor: benyxxxxx44 760 videní

Japonský parkourAutor: benyxxxxx16 119 videní

Super parkourAutor: hancock34 288 videní

Pád z prístreškuAutor: katka27 803 videní
lipko pred 14 rokmi a 1 m
chlapci asi nemali ešte šŕuby v nohách...
danniel pred 15 rokmi a 1 m
Načo robil ten predposledný kotúl,veď mu to bolo na 2 veci :D
mentoska pred 15 rokmi a 8 m
sialenec :D
duri08 pred 16 rokmi a 2 m
blázon...:D
chelios pred 16 rokmi a 2 m
ten posledny zabodoval :)
davam mu 10
laxxx pred 16 rokmi a 3 m
este ze tam bol piesok keby na beton och
zec0 pred 16 rokmi a 8 m
on chcel ukazat ze takto nie
acesko pred 17 rokmi
pocujte tv joj pripravuje novu sutaz !!!!! NEBEZPECNA MISIA !!!!! neviete niekto ci tam je nejaka vyhra prosim
lycan09 pred 17 rokmi
co sa msejete to sa moze stat kazdemu :D ale je capaty :D
monika1412 pred 17 rokmi
napodobnovali jamesa bonda :) ten posledny "bol" presne ako on :D
hqprdc pred 17 rokmi
nic moc
1radikal4 pred 17 rokmi
:D:D toto je inaci supa...chlapec ma talent
vikikac pred 17 rokmi
hehehe
dirty88 pred 17 rokmi
lol :D
figo1141 pred 17 rokmi
:D:D:D:D:D:D:D:D
safi12 pred 17 rokmi
HH hodil papulu
derek666 pred 17 rokmi
ten to mysli vážne :D:D:D:D:D:D:D
cjonshon pred 17 rokmi
z
cjonshon pred 17 rokmi
hahahhahah :D
]
hant666 pred 17 rokmi
:D nemozem z neho :D