Svetoznámy fotograf divokej prírody Mattias Klum bol počas jeho práce na Antarktíde takto napadnutý vtákom, ktorý sa asi cítil ohrozený jeho prítomnosťou.

Fotograf National GeographicAutor: placebo29 384 videní

Fotograf išiel fotiť krokodílovAutor: neo33 928 videní

Fotograf a jeho kamarátAutor: tigrica14 297 videní

Fotenie tučniakov je riskantná prácaAutor: avokado25 850 videní

Fotograf na svadbeAutor: dejf46 763 videní

Amatérsky fotografAutor: noone9 572 videní

Nebezpečná šelmaAutor: moriak25 754 videní

Fotograf a vlnkaAutor: peros28 278 videní

Nebezpečná práca polícieAutor: moriak20 975 videní

Justin Bieber zrazil fotografaAutor: 12error3 583 videní

Oživenie starej čierno-bielej fotografieAutor: navody19 011 videní

Antarktída z blízkaAutor: pseudonka5 366 videní

Orol skalný (detail)Autor: fotograf5 513 videní
garniza pred 14 rokmi a 8 m
Aj ja chcem ísť na Antarktídu.
jakub777 pred 15 rokmi a 7 m
su tie fotky niekde na nete............:-D
ajax pred 16 rokmi
ale aspon urobil dobre fotky...:D
robertoxxl pred 17 rokmi a 5 m
mikras to je po madarsky napisane???
katribodkit pred 17 rokmi a 5 m
chaluha antarkticka[catharacta antarctia]
22dudi22 pred 17 rokmi a 5 m
akurad si natahoval pipika a on ho vyrušel :D
matthew pred 17 rokmi a 5 m
No veď to aj hovoril, že tam má hniezdo. Ale aké nálety.... Nepríjemne.
22dudi22 pred 17 rokmi a 5 m
tenisova raketa a ideš :D