Spachanie samovrazdy na dialnici.

Hudobná diaľnica (Maďarsko)Autor: halamadrid59 137 videní

Neobyčajná samovraždaAutor: benyxxxxx53 911 videní

Prečo Tie autá idú v protismere?Autor: noone3 667 videní

Vjazd na diaľnicuAutor: mladyjunak34 872 videní

Reťazová reakcia na dialnici v MichiganeAutor: spatlanec1316 126 videní

Nehoda na diaľnici 2Autor: katka60 947 videní

Kolízia na dialniciAutor: monssi3 307 videní

Škaredá nehoda na diaľniciAutor: shapes23 221 videní

Blbec na ruskej diaľniciAutor: moriak5 396 videní

50km/h po dialniciAutor: srsen204 782 videní

Pokazené auto na diaľniciAutor: d12boyzd1222 085 videní

Stíhačka na diaľniciAutor: peros32 160 videní

Bola to iba pohodová cesta domovAutor: tchoroid13 166 videní
zipoo11 pred 12 rokmi a 4 m
Hlupak pridzubany ... Ked sa chce zabit nech to da v plnej do steny .. ale ne jak xuj zabije dajaku rodinu na dialnici alebo niekomu otca/matku .. Hlupak hlupy ..
wallcorf pred 13 rokmi a 7 m
Co im vsetkym j*be?? Sak idu v protismere :D:D:D
callu pred 15 rokmi
to urcite bola sazka ci prejde v protismere :)))
poto586 pred 15 rokmi a 9 m
ael ekd sa chce zabit tak uz sam nemusia zaneho zomierat aj iny omg
leccter pred 16 rokmi a 10 m
sa nemohol utopit? zbytocne zapcha
laxxx pred 16 rokmi a 10 m
keby ja som bol ten kamionista ten prvi rovno donho by som naparal
ivettka6 pred 16 rokmi a 11 m
no pekne.... sa mu auto zbrčkavelo.
thim pred 17 rokmi
to bol určite nejaký ožratý angličan, ktorý zabudol, kde je.
ajkraken pred 17 rokmi
asi si daco pichol
spirit86 pred 17 rokmi
chuj
dracik130 pred 17 rokmi
jedno štastie že ho sundal kamionista aj ked bude mat dosmrti tramu :(( tak zabil aspon len seba ak tam bol sam ale keby to napratal do nejakeho rodinneho auta tak neviem neviem :( chuj jeden
batuchan pred 17 rokmi a 2 m
dosť sebecký spôsob spáchania samovraždy... podľa môjho názoru samovraždy páchajú len sebci...
kubkolam pred 17 rokmi a 3 m
Ja byť tým kamionistom, tak ho zabijem ešte raz.