To je ale dračica. Chcela len urobiť svojmu priateľovi striptíz a skoro si dolámala väzy.

Nevydarený striptíz!Autor: thecatalyst12 431 videní

Tyč na tancovanieAutor: suky42 230 videní

Striptíz made in McDonald'sAutor: antverti52 537 videní

Striptízová tyč, lekcia č. 1Autor: cast10 917 videní

Domáci striptíz 2Autor: vycapnik88 220 videní

Domáci vianočný striptízAutor: trix53 133 videní

Nebezpečná tyčAutor: romales39 718 videní

TIC TIC TAC TACAutor: blackcompany2 924 videní

Buchta chce byť tanečnicouAutor: tegernako3962 139 videní

Brenda striptíz Autor: tomilee95 627 videní

Striptíz tlsťoškyAutor: tigrica19 721 videní

Tlstá striptérkaAutor: jolaus35 349 videní

Pád na pogoAutor: tigrica3 939 videní
pyroman pred 14 rokmi a 2 m
ako sa volá tá pesnička
zilko pred 14 rokmi a 5 m
kokos ten stol ale ani neodporoval :D, este ze mali take pevne podlahy lebo by aj cez tu preletela :D
kapuerista1 pred 15 rokmi a 2 m
haaaaaaa jak tu tlstu nohu ukazala fuj ale chudak stol
sandokan1 pred 15 rokmi a 10 m
mala si prečítať návod, ale to už asi nestihla
jurij45 pred 15 rokmi a 10 m
Chudak chlap :D
parado2x pred 16 rokmi a 7 m
Ameeeerika :D
amenofus pred 16 rokmi a 10 m
chudááčik tyčka
ninciak pred 17 rokmi
xudaaatko dievka...ale co ma zaujala je ta hudba..neviem niekto ze co to je?:)vdaka
blood6 pred 17 rokmi
a tá tyč je celá ??? :P
supo88 pred 17 rokmi a 4 m
:D :D to co bolo heheheh
somtoja pred 17 rokmi a 4 m
umrem:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
godzila76 pred 17 rokmi a 5 m
to neni dracica ale slonica
qoky pred 17 rokmi a 5 m
kilečko schudnut a pojde to :D
sfinks pred 17 rokmi a 5 m
tak s vankusom to podlozit moze napadnut len zenu
supo88 pred 17 rokmi a 5 m
:D
katribodkit pred 17 rokmi a 5 m
asi zle hmozdinky.....
luboka pred 17 rokmi a 5 m
Tak tá dopadla ako Baťa z drevákami doje.......... to na celej čiare
icemirec pred 17 rokmi a 5 m
ty kokos dobre som sa zasmial :D
roy pred 17 rokmi a 5 m
bozeee tie ksychty ja umrem farmari IDETE :D:D:D:D:D lol :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:Dv
rhinocero pred 17 rokmi a 5 m
:D :D ja tu umieram :D:D:D:D juuuuuuuuuuuuj uz placeeeeeeeem :DDD