Ja s Martinom som bol na Klanke v NMnV .. kuknite si tak od 1:20 tuším..

"Najlepšie" zimné pády a úrazy 2009Autor: kohb31 141 videní

Naša Zima 2009Autor: poiu6546545 258 videní

Kamarátka zimaAutor: benyxxxx63 609 videní

Prekážková korčuliarska dráha v krásnomAutor: mieschocker22 957 videní

Už sneží!Autor: buntajtatar4 290 videní

Kanadská ranná kávaAutor: vincentvega56 566 videní

Treba škrabku na ľad?Autor: antverti48 822 videní

Zima v Dánsku 2009Autor: senkariskopsisko7 202 videní

Čarokrásna zimaAutor: benyxxxx24 731 videní

Ľudia verzus zimaAutor: j4m4lko24 811 videní

Raketa vs ľadAutor: monssi3 565 videní

Kaparč zima 2009Autor: jojobend3 212 videní

Dokonale priehľadný ľad na jazere BajkalAutor: svetom28 820 videní
deefis pred 12 rokmi a 8 m
104
grow pred 14 rokmi a 3 m
uz mam 16r :)
lydkah pred 16 rokmi a 8 m
bolo to minuta desat,,,stastie ze tam nepadol,,,,len decka vymyslaju
mirec123 pred 17 rokmi a 1 m
chalani určite vaspoznam
tb2611 pred 17 rokmi a 5 m
xD
tb2611 pred 17 rokmi a 5 m
Pardon 1:03