Pokračovanie kampane Nemyslíš zaplatíš. Upozorňuje na to, aby boli deti pripútané v detských sedačkách.

Nemyslíš zaplatíš - predbiehanie Autor: speeed36 283 videní

Nemyslíš - zaplatíš: nevestaAutor: wiruz20 762 videní

Nemyslíš zaplatíš !!!Autor: tigrica17 406 videní

Nemyslíš zaplatíš - embryoAutor: speeed32 844 videní

Nemyslíš, zaplatíš !Autor: tigrica9 735 videní

Nemyslíš? Zaplatíš..Autor: tigrica9 342 videní

Nemyslíš, zaplatíš!Autor: michaelus11 291 videní

Nemyslíš, zaplatíš...Autor: hexxic14 779 videní

Nemyslíš zaplatíš všetkoAutor: phove107 960 videní

Nemyslíš zaplatíš - všetky spotyAutor: killer8828 251 videní

Nemyslíš- zaplatíš: Besip videa z PoľskaAutor: marek95649 578 videní

Nemyslíš zaplatíš - SMSAutor: tobacco35 719 videní

Šoféroval bez bezpečnostného pásu, keď doAutor: foprint20 966 videní
100michalko100 pred 14 rokmi a 4 m
drsnééé
aikidozv pred 14 rokmi a 8 m
videl som aj na zivo, kedze mam taku pracu aku mam, mam dieta a sedacku mam, a tuto reklamu schvalujem, aj ked drsna ale taky je zivot. DRSNY
abrods pred 14 rokmi a 9 m
ja som uz raz tiez letel a povim vam nebolo mi do smiechu .....
pechzd pred 14 rokmi a 10 m
:( smutné...si pamätám ako sme my zo sestrou museli sedieť v sedáčkách vôbec sa nám to nepáčilo, ale nedalo sa inak...
kahn181818 pred 15 rokmi a 3 m
troškú kruté
xmickax pred 15 rokmi a 9 m
NEPOZREAJTE MOC TYCHTO VIdEI LEBO ZAčnete plaktat ako ja :D
epes797 pred 15 rokmi a 10 m
ked to vidim tak ma marazi na tele :( :( :(
mahoni181 pred 16 rokmi a 3 m
zasrani tomu nechapu
neverhood230 pred 16 rokmi a 3 m
je mi do placu :(
chucknoris123 pred 16 rokmi a 3 m
Ale si všimnite aký debilný názor na to majú ludia do 16-18 rokov (česť výnimkám) a aký názor majú tí starší ktorý si už niečim prešli :)
1tvr1 pred 16 rokmi a 7 m
detske autosedacky nooo tag neeee paaasy okrem toho by tie deti newyletely won oknom ked boli za sedadlamy asi taaag :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
persingacik pred 16 rokmi a 7 m
najhorší diel zo všetkých
peto4 pred 16 rokmi a 8 m
ja nemam dieta D
tigrica pred 17 rokmi a 1 m
ja sedacku mam
raster pred 17 rokmi a 2 m
nemam moc rad taketo videa ale musia byt aby sme sa uvedomili.... mojmu bratrancovi sa stalo nieco podobne len na motorke tiez taky ko.ot bol vytrceny a nemal sancu si ho vsimnut... ale este ze prezil len zo zlamanimi prstami....
pipinka636 pred 17 rokmi a 2 m
mne zomrel najmilsi a najlepsi clovek v mojom zivote a mam asi par dni aby som sa nezrutila :(:((
frimo pred 17 rokmi a 3 m
Aten blbec kam čumel? Nechápem ako môže niekto jazdiť a pritom sa pozerať na niečo iné než na cestu.
mylan pred 17 rokmi a 3 m
ale tusim mu ten vodic nedal prednost..
penner88 pred 17 rokmi a 4 m
myslim si ze by o mali pustat aj cez den bez recenzie....a aspon v kazdej druhej reklame
ericsson1969 pred 17 rokmi a 4 m
Asi by som sa musel zabit, keby som svojou blbostou takto pripravil o zivot svoje decka. To video je maximalne na tvrdo a kazdemu kto to nepochopi by mali brat nie len vodicak ale aj rodny list. Najhorsia emocia a najhiorsia nocna mora rodicov je divat sa do hrobu vlastnych deti. Nechcel by som to zazit