Tohto robota vyvinula japonská firma KOKORO. Robotická slečna bola predstavená prvýkrát v roku 2006 na výstave v japonskom Akihabara. Tvorcovia tohto humanoida sa snažili čo najvernejšie okopírovať mimiku a gestá človeka. Myslím si, že sa im to aj celkom podarilo.

O krok bližšie k cyborgomAutor: tigrica35 474 videní

Tancujúci humanoidAutor: ancore22 344 videní

Humanoid ako ženaAutor: flexio27 741 videní

Šikmoočka robotAutor: tigrica54 557 videní

Robot DiegoAutor: phoenix7 929 videní

Albert Einstein ako robotAutor: equinox41 850 videní

Možno lož, možno pravda XXIVAutor: dakar611 videní

HUMANOID - 2018Autor: reyes2 428 videní

Cyborg tanečníkAutor: peter69271 016 videní

Máš krásnu tvár a poprsie, nie si ty náhodouAutor: luda17 630 videní

A ako to bude vyzerať, keď nastane vzburaAutor: godzilla11 354 videní

Robot, daj sa do prepravnej polohyAutor: yannik4 530 videní

2010 HRP - 4 šikovný japonský robotAutor: redxbaron13 196 videní
zelter pred 7 rokmi a 10 m
2 promile ani nevieš že to nie je človek... :D
araves pred 11 rokmi
Nedabovala ju Sakura ? :D
rolandjx8p pred 11 rokmi a 10 m
Nejak moc rečí má... :D
matel855 pred 12 rokmi a 11 m
predstavte si tie bulvarne clanky v buducnosti: Podviedol ma s robotom! Šokovaná Dara o Rytmusovi :D
zmarek20 pred 13 rokmi
mna by zaujimalo o com keca ten japonsky robot?
tripx pred 13 rokmi a 7 m
prečo asi robia roboty len ženy .....,? :D o čo im asi ide :D
jerry259 pred 14 rokmi a 2 m
už len stiahnuť slovenčinu xD
tunecraft pred 14 rokmi a 10 m
Podľa mňa je zlatá a vydarená :)
pyton333 pred 14 rokmi a 10 m
by ma zaujimalo kolko milionov stoji taky robot :D
brambosa pred 14 rokmi a 10 m
:D:D jak vyprava a to tricko I love hello kitty :D :D :D :D
matthew385 pred 14 rokmi a 11 m
:D
vcrysisman pred 15 rokmi a 5 m
ludia neviem cim to je ale tieto roboty v ludskej podobe ma normalne nutia aby som sa ich bal neviem cim to je ale sa toho bojim D: a to niesom padavka
fastsvk pred 15 rokmi a 6 m
a este k tomu si predstavte sex so zelezom :D
fastsvk pred 15 rokmi a 6 m
omg... to je koko*** rovno takuto blbost napchajme do iraku... sa zlaknu a utecu... dokaze to prehravat neco dokola mozno podla hlasu neco ale ako to omg dokaze neco dokazat aj o 500 rokov ako to dokaze neco zvladnut... a vetnamcekovia si taketo pi**** robia 500 ludkov v afrike skapu od hladu pre japoncov co daju nekolko milionov do tohoto...
leccter pred 15 rokmi a 11 m
a ze tricko I (L) HELLO KITTY :D
alien899 pred 16 rokmi
o com to vyprava??? :D :D
azbest pred 16 rokmi a 1 m
lol .
phillip01 pred 16 rokmi a 1 m
schválne, keby som ju pretiahol, vadilo by jej to ? :D :D
drakan052 pred 16 rokmi a 2 m
ale nebezpečne
vatto pred 16 rokmi a 2 m
Ty a ja som zacal pozerat :D myslel som ze je ziva :D azrazu citam pod videom ze robot :D