Chlapec má teda skutočne dobrého kamaráta. Šťastie, že tam toho nemal naloženého viac...

Tmavovláska v posilňovniAutor: mamaboy55 789 videní

Krásne si skočil, naozaj luxusne si si guleAutor: loktibrada10 397 videní

Gule? To snáď nie!Autor: yannik38 748 videní

Japonská mastička svrbivé guleAutor: cocacola32 911 videní

Prd v posilňovniAutor: katka105 921 videní

Ako (ne)cvičiť v posilňovniAutor: muerte37 728 videní

Ako na to: Oceľové vajciaAutor: yhnatko42 538 videní

Oceľové vajciaAutor: explorer69 646 videní

Neónové vajciaAutor: lokes25 532 videní

Veľké vajcia v posilovniAutor: monsio25 290 videní

Slonie vajciaAutor: medialko86 676 videní

Americká zábava - podpálené guleAutor: tigrica18 590 videní

Veľké guleAutor: laco1333176 836 videní
hades93 pred 12 rokmi a 5 m
cisty debil
thecore pred 13 rokmi a 2 m
až mňa to zabolelo :(
marek123145 pred 13 rokmi a 5 m
Viete prečo sa začal tak dusit ?? :D..... prehltol si vajcia :D !!!!
vychcanec1 pred 13 rokmi a 7 m
chudak mal to tazke :p ale aj tak by som nabral posledne sily zdvyhol zavazie a tomu chujovi sup ho na palec na nohe :P
jenkis pred 14 rokmi a 7 m
pana sak sa mu ledva dotkol cimpela este nezazil zensky kop :D
gaspi7777 pred 15 rokmi a 8 m
aky velky a nic tam dokopy nemal a robil to napicu vystieral lakte do prepnutia co je zbytocne a len tak s nim kyvalo
artattack pred 15 rokmi a 11 m
ved tam skoro nič nema.. čo tam može mať 20 kilo ..možno ani to nie
peace pred 16 rokmi
by som mu tu tyc aj so zavacim na hlavu hodil
frepko pred 16 rokmi
zakerak jeden :D ale keby sa to netocilo tak by to nespravil :D
flyshit pred 16 rokmi a 3 m
Toho zmrda by som si tak podal, že by ho vlastná mať nespoznala !
bengoroo3 pred 16 rokmi a 4 m
tak toto sa nerobi
dg69 pred 16 rokmi a 9 m
by som mu je*ol kotuc do hlavy
matew98 pred 16 rokmi a 11 m
aj Arnold takto začínal
barbidracica pred 17 rokmi
Ja by som ho tiez zabila..
ivan15 pred 17 rokmi a 5 m
auuu kruteee :D...by som ho asi zabil ked by som sa postavil :D
yogurt pred 17 rokmi a 5 m
to je ale kamarátstvo :D
durox111 pred 17 rokmi a 6 m
nebola aš taka silna ja som uz dostal silnejsiu
tomco pred 17 rokmi a 6 m
tie nohy!!..a jak ho to tam kimaca no strasneee:D
lola789 pred 17 rokmi a 6 m
electrofly: asi tak..
angelika pred 17 rokmi a 6 m
trapas , boha ma pravidelne cvicit