Žena z Prievidze vyhodila z balkóna 100 000 eur (Legendy slovenského internetu)

zobraziť viac ↓
piktogram23 1 185 videní

20.9.2024 Kuriózna reportáž z televízie JOJ.

62-ročná dôchodkyňa z Prievidze (Anna) vyhodila z balkóna 100 000 eur. Zavolal jej neznámy muž. Žena uverila, že je to jej vnuk. Neznámy muž jej povedal, aby vyšla na balkón, zakričala „Milan“ a tašku s peniazmi hodila dolu. Žena mu vyhodila 100 000 eur z piateho poschodia. Úspory sa delili na polovicu. 50 000 eur patrilo jej dcére.

Zdroj: TV Joj

  • Kvalita: Full HD HD NQ LQ
  • Zverejnené: 28.6.2026 16:29
  • Krajina: Slovensko 🇸🇰
  • Páči sa: 33% (3 hlasov)
  • Obľúbené: 0
  • Komentárov: 28
  • Dľžka: 2:02
  • Kategória: film a tv
  • Tagy: podvod, telefonát, prievidza, dôchodkyňa, úspory, legendy, slovenského, sk, internetu, internet, reportáž, slovensko, televízia, joj
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (28)
zobraziť viac ↓
  • omegane pred 9 min
    😂😂😂😂😂 dobře ty

  • mriec pred 19 min
    co ti jebe :D

  • pefernetto pred 1 hod
    Oplatí sa naladiť sa! 😉

  • zurivec33 pred 1 hod
    Toto bolo cielene niekto vedel akú má doma hotovosť a tak isto vedeli že je zretardovaná , potrebovali len vymyslieť dobrý scenár ktorý vyšiel na výbornú ! skôr mi je divne ako je možne že toto polícia neobjasnila ...

  • porfyrio pred 1 hod
    Mňa zasa presne na nový rok na železničnej stanici v ZA oyebala jedna pani o 50 éčiek, nie je to moc, ale už sa takto nenechám oyebať, bola veľmi milá, pekne oblečená, a fest ma emočne zmanipulovala a ja som bol zasa dosť naivný vtedy, že som si tie informácie nedal dohromady

  • nebudovca pred 1 hod
    nechcem sa smiat, ale isto miluje fica :D

  • slivec pred 1 hod
    62 rokov dnes nie je vek starobného dôchodku, takže aká seniorka

  • marek002 pred 2 hod
    Čo by ste si kúpili za sto tisíc eur 😁

  • troll1239 pred 2 hod
    Tiez sa mi to stava.

  • xyxy pred 2 hod
    Mozem potvrdit Ale bolo tam iba 95 tis. 😏

  • michalmacqou pred 2 hod
    ...vrcholo je že s tým šla ešte pani do TV, žiadna hamba

  • tibetan pred 2 hod
    a ešte má tú odvahu ukázať sa v telke, aká je hlúpa ?

  • shemhamforash pred 2 hod
    tak snáď dostane trinásty dôchodok, nech má čo rozhadzovať

  • roscoe18 pred 2 hod
    :) a ze vraj sa maju nasi dochodci zle ..

  • mmarekkk3210 pred 2 hod
    Kuva zaujíma ma odkiaľ vedeli tí zlodeji koľko peňazí má tá stará doma

  • mmarekkk3210 pred 2 hod
    Ako môžu byť až takto dementný ľudia, kokos, 100 000 vyhodiť z balkóna, a že naši dôchodcovia sú chudobný a aha toľko peňazí majú doma

  • ocinoblava pred 2 hod
    A na demencií si niektorí postavili celoživotnú karieru.