20.9.2024 Kuriózna reportáž z televízie JOJ.
62-ročná dôchodkyňa z Prievidze (Anna) vyhodila z balkóna 100 000 eur. Zavolal jej neznámy muž. Žena uverila, že je to jej vnuk. Neznámy muž jej povedal, aby vyšla na balkón, zakričala „Milan“ a tašku s peniazmi hodila dolu. Žena mu vyhodila 100 000 eur z piateho poschodia. Úspory sa delili na polovicu. 50 000 eur patrilo jej dcére.
Zdroj: TV Joj

Žena vyhodila psa z balkóna, polícia ostala vAutor: monsio3 197 videní

Marek o podvodnej zmluve Matoviča za 84 000 000Autor: igorkoblazon4 238 videní

Klan Šimečkovcov nacicnutý na štátnyAutor: ardzun926 videní

Keď zaplatíš 100 Eúr za umitie okienAutor: tegernako3961 689 videní

Šialená žena porozbíjala v obchode stovkyAutor: karolko20 276 videní

Rytmus - Súťaž o 30 000 eurAutor: idontknow13 719 videní

Vyhodila synov z balkónaAutor: tigrica2 782 videní

Ruská matka - vrahyňaAutor: enricco25 600 videní

Vyhodila ho z oknaAutor: d12boyzd124 492 videní

Chcel zamachrovať, rozmlátil Ferrari 812 za 300Autor: deflo23 094 videní

Takto sa 50 futbalových klubov pobilo behom 1Autor: tv93 023 videní

Cypress Hill vyskúšali bongo za 60 000 EurAutor: deflo172 281 videní

Šampanské Magnum za 34 000 EURAutor: tanna48 842 videní
omegane pred 9 min
😂😂😂😂😂 dobře ty
mriec pred 19 min
co ti jebe :D
pefernetto pred 1 hod
Oplatí sa naladiť sa! 😉
zurivec33 pred 1 hod
Toto bolo cielene niekto vedel akú má doma hotovosť a tak isto vedeli že je zretardovaná , potrebovali len vymyslieť dobrý scenár ktorý vyšiel na výbornú ! skôr mi je divne ako je možne že toto polícia neobjasnila ...
porfyrio pred 1 hod
Mňa zasa presne na nový rok na železničnej stanici v ZA oyebala jedna pani o 50 éčiek, nie je to moc, ale už sa takto nenechám oyebať, bola veľmi milá, pekne oblečená, a fest ma emočne zmanipulovala a ja som bol zasa dosť naivný vtedy, že som si tie informácie nedal dohromady
nebudovca pred 1 hod
nechcem sa smiat, ale isto miluje fica :D
slivec pred 1 hod
62 rokov dnes nie je vek starobného dôchodku, takže aká seniorka
marek002 pred 2 hod
Čo by ste si kúpili za sto tisíc eur 😁
troll1239 pred 2 hod
Tiez sa mi to stava.
xyxy pred 2 hod
Mozem potvrdit Ale bolo tam iba 95 tis. 😏
michalmacqou pred 2 hod
...vrcholo je že s tým šla ešte pani do TV, žiadna hamba
tibetan pred 2 hod
a ešte má tú odvahu ukázať sa v telke, aká je hlúpa ?
shemhamforash pred 2 hod
tak snáď dostane trinásty dôchodok, nech má čo rozhadzovať
roscoe18 pred 2 hod
:) a ze vraj sa maju nasi dochodci zle ..
mmarekkk3210 pred 2 hod
Kuva zaujíma ma odkiaľ vedeli tí zlodeji koľko peňazí má tá stará doma
mmarekkk3210 pred 2 hod
Ako môžu byť až takto dementný ľudia, kokos, 100 000 vyhodiť z balkóna, a že naši dôchodcovia sú chudobný a aha toľko peňazí majú doma
ocinoblava pred 2 hod
A na demencií si niektorí postavili celoživotnú karieru.