Martin Navrátil z Navrátil travel navštívil v Iraku palác v Babylone. Palác, ktorý si tam dal Saddám Husajn postaviť, stojí na umelom pahorku neďaleko ruín slávneho mesta. Vznikol v 80. rokoch, keď sa Saddám snažil prezentovať ako novodobý nástupca babylonského kráľa Nabukadnezara a dal obnovovať časti Babylonu často veľmi necitlivo voči archeologickým pamiatkam. Podľa hodnotenia UNESCO boli v areáli vytvorené tri umelé kopce vysoké približne 30 metrov a jeho palác vyrástol na jednom z nich.

Saddám Husajn najlepší nepriateľ USAAutor: sebaboh1 665 videní

Saddám na mopedeAutor: toffi18 123 videní

Poprava Saddáma HusajnaAutor: axelwers43 755 videní

O britské vojenské přípravě na válku sAutor: paeturis2 680 videní

US vojaci a deti v IrakuAutor: usarmycptamerica38 418 videní

Diktátorova bibliaAutor: krater1166 videní

Humanitárne bomby slobody (Bagdad 2003)Autor: internetomsvetom2 354 videní

Steve Ballmer dal postaviť gigantickú arénuAutor: bbkraj1 071 videní

Babrák si dal "vlastenca"Autor: antverti3 915 videní

Ako si postaviť hrazduAutor: brano947214 015 videní

Prelet nad priehradou Mauvoisin (Švajčiarsko)Autor: predstojnica15 842 videní

Ako si postaviť skrinku bez metru?Autor: chupp44 650 videní

V lese v snehu objavil takmer mŕtve vĺča,Autor: lajkit22 176 videní
brajenkotlar pred 19 min
Kebyze mu nezacne yebcovat na kotrbu koncom osemdesiatych rokov tak si mohol spokojne dozit v luxuse a nie ze ho bradateho, spinaveho a dostateho obesia jeho vlastny. Kaddafi to iste. Tomu este aj tie jeho amazonky poriadne prevetrali. To tak, ked sa dostanes k nadbytku a tvoj maly mozog a velke ego to nezvlada.
shemhamforash pred 39 min
taký arabský smerák
marek002 pred 44 min
Zvláštnu výzdobu má na stenách
slice pred 1 hod
Děláte machry a hajzl máte na chodbě!