Newark, New Jersey, USA. Dve ženy zomreli v sobotu večer v meste Newark po tom, čo ich zrazil vodič, ktorý z miesta činu ušiel.
Obete, Mariana Elizabeth Valverde Beltran (58) z Elizabeth a Maria Isabel DeLosAngeles Salgado Ayala (61) z Newarku, boli prevezené do univerzitnej nemocnice, kde neskôr zomreli.
Vodič po nehode nezastavil, odišiel z miesta činu smerom na sever po ulici North 7th Street. Polícia stále hľadá vodiča.

Ženu zrazilo auto, šla na červenú a ešte ajAutor: demonoid20 373 videní

Posielať správy na priechode pre chodcov?Autor: uhorkac6 387 videní

Drsné ženyAutor: almano150 174 videní

Cyklisti mali šťastie, takmer ich zraziloAutor: tchoroid7 716 videní

Auto zrazilo utekajúcého zločinca (drsnéAutor: tegernako3962 622 videní

Môžeme s vami urobiť krátky rozhovor?Autor: deflo35 990 videní

Zahynula na priechode, nikto si ju nevšímalAutor: johnatan69 696 videní

Smrteľná zrážka s kamiónomAutor: russianthings4 589 videní

Nevidíš? Idem po priechode!Autor: matouc16 422 videní

Zabil dve deti s matkou (VAROVANIE EXTRÉMNEAutor: arilus83 891 videní

Nič im nie je, majú iba otrasy mozgov!Autor: kaligula30 348 videní

Hnusne ich nabral..Autor: boomer13 942 videní

Muž má dve ženyAutor: noone6 608 videní
djnigelc pred 34 min
takhle prechazet silnici bez cumeni co jede jsem uz odnaucil svyho 3letyho kluka.... zensky na to meli 5 dekad
shemhamforash pred 3 hod
hentak vletí do križovatky len psychopat
anagkh pred 3 hod
ucim aj syna, pozri poriadne a utekaj ked nic nejde, prechod nie je na prechádzky, skoda bab RIP
muca pred 4 hod
Príjde vám to, že tím mladým dlhovlasým chudým babám je už 60 rokov?????. Najdrsnejšie bolo to rozmazanie.
buntajtatar pred 4 hod
RIP
imotheph pred 5 hod
Ludia stratili pud sebazachovy. Ked vidim tu rychlost chodze po prechode a ziadny zaujem o okolity svet tak mam strach o tuto civilizaciu. Odkedy som ako dieta zacal chodit sam zo skoly, vzdy pri prechode cez cestu som priebezne kontroloval situaciu na ceste a je jedno ci som bol na prechode na semafore mimo prechodu ci som mal zelenu, vzdy podotykam VZDY som kontroloval ci nejde nejaky k.k.t a ci ma neohrozi. Nerozumiem ako moze niekto prechadzat cez cestu bez toho aby sledoval okolitu premavku. Z videa nie je jasne ci mali zelenu alebo cervenu, ale je jasne ze nevnimali vobec nic
do pred 5 hod
Chorý svet.