Slovensko veterné parky nepotrebu

zobraziť viac ↓
klobucnik 107 videní

Aspoň taký je pohľad predsedu vlády R. Fica, máme všetkého dosť

  • Kvalita: NQ LQ
  • Zverejnené: 4.6.2026 14:52
  • Krajina: Slovensko 🇸🇰
  • Páči sa: 100% (4 hlasov)
  • Obľúbené: 0
  • Komentárov: 4
  • Dľžka: 0:30
  • Kategória: ľudia
  • Tagy: fico, park, vietor, slovensko
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (4)
zobraziť viac ↓
  • scorpio99 pred 2 týždňami a 6 d
    No jasne veď už mame dostavanú diaľnicu z BA do KE tak na akú 3.14ču nám toto...možno sa z toho nedá nič uj3bat tak preto pán premier takto vraví

  • hladkyy pred 2 týždňami a 6 d
    uz nedokaze povedat nic bez toho, aby zuril a obvinoval

  • janickname pred 2 týždňami a 6 d
    To je nieco podobne ako "Ani naboj Ukrajine"?

  • klobucnik pred 3 týždňami
    to je pohľad na stelesnené zlo.