Aspoň taký je pohľad predsedu vlády R. Fica, máme všetkého dosť

Načo a prečo idú v bezvetrí turbíny?Autor: sklegendy10 193 videní

Laserové veterné turbíny (Holandsko)Autor: schokovokokoko31 285 videní

Keď v Amsterdame zafúka vetríkAutor: kaligula27 873 videní

Veterné mini elektrárneAutor: flexio16 359 videní

VietorAutor: cocacola22 271 videní

Plážové veterné obludy Thea JansenaAutor: brekeke30 427 videní

Tri národné parky na hraniciach Ukrajiny,Autor: ondrej29390 videní

Paranormal párkyvityAutor: mondragora27 277 videní

Premiér Fico hovorí o rozvrate republikyAutor: klobucnik359 videní

SLOVENSKO SKONČILO Fico KotlebaAutor: mtvpopfoxtv3 768 videní

Róber Fico v minulostiAutor: klobucnik930 videní

Špinavý bastard Fico aj so svojim psomAutor: juliusgulius2 156 videní

Šimečka: Premiér Robert FicoAutor: 1das2916 videní
scorpio99 pred 2 týždňami a 6 d
No jasne veď už mame dostavanú diaľnicu z BA do KE tak na akú 3.14ču nám toto...možno sa z toho nedá nič uj3bat tak preto pán premier takto vraví
hladkyy pred 2 týždňami a 6 d
uz nedokaze povedat nic bez toho, aby zuril a obvinoval
janickname pred 2 týždňami a 6 d
To je nieco podobne ako "Ani naboj Ukrajine"?
klobucnik pred 3 týždňami
to je pohľad na stelesnené zlo.