Zlomyseľný človek, ktorý takto dokáže ubližovať zvieraťu, by si zaslúžil basu. Aspoň mu to býk vrátil.

Počkaj, tresnem mu sekerou!Autor: icooo61 478 videní

Gangster v aute insta karmaAutor: saryke1 757 videní

Ty ma za vlasy teda ťahať nebudeš kamoško!Autor: tchoroid16 861 videní

Čo je to INSTANTNÁ KARMA?Autor: demonoid19 334 videní

Ty ma takto šťuchať nebudeš moja milá!Autor: herecka49 731 videní

Veď ja ti ukážem, ty jedna bzdocha zákerná!Autor: stonebull27 658 videní

Ty ma chceš uhryznúť? Veď ja ti ukážem!Autor: luda22 337 videní

No počkaj ty hajzel!Autor: biolog26 175 videní

Citrón mi už druhýkrát prosím nedávaj!Autor: tchoroid17 172 videní

Ty nás žrať nebudeš, zomri ty podliak!Autor: arectorpili49 637 videní

Aký zmysel má karma?Autor: petermoneo4 406 videní

Zlodej schytal od majiteľa obchodu bitku, naAutor: esterina48 231 videní

Instantná karma idiota na terénnom auteAutor: lezak6009 207 videní
foka pred 2 týždňami a 5 d
co si vlastne potrebuju ludia dokazat, ked tyraju zvierata??
protiislamu01 pred 2 týždňami a 5 d
Škoda, že ho ten býk nerozje*al po calom dvore.
tibetan pred 2 týždňami a 6 d
0:21 krásne si býk počkal, uhol sa a zobral to do svojich kopýt 😎
progresivne pred 2 týždňami a 6 d
Legenda hovorí, že po tomto incidente sa Abebe nechcel viac s býkmi párať, tak sa presťahoval do Eúropy, kde žije z dávok.
ujovecernicek pred 2 týždňami a 6 d
Kus potešilo, ale nebudem klamať, chcel som viac od býka. Ten v žltom ani neinkasoval.
guesswhat pred 3 týždňami
Máálo, prečo (dostal) tak mááálo
marek002 pred 3 týždňami
Veď to je ťava
z3mjak pred 3 týždňami
Býk mal jasnú inteligenčnú prevahu.