Makumba sa počas jazdy na nákladiaku venoval mobilu, dopadlo to podľa očakávaní

zobraziť viac ↓
godzilla 6 207 videní

Pančovaný idiot s blbcom je šofér nákladiaku, pozerá do mobilu, má v kabíne kameru a tá ho odhalí, skoro zrámoval auto.

  • Kvalita: NQ LQ
  • Zverejnené: 3.6.2026 15:19
  • Páči sa: 89% (19 hlasov)
  • Obľúbené: 1
  • Komentárov: 23
  • Dľžka: 0:39
  • Kategória: auto-moto
  • Tagy: idiot za volantom, venoval sa mobilu, skoro havaroval, natočila ho kamera, nehoda nákladiaku, sledoval mobil, mobilom v ruke, idiot
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (23)
zobraziť viac ↓
  • mumakxxx pred 1 dňom a 4 h
    To mal len vibracne zvonenie na maximum.

  • ujovecernicek pred 1 týždňom a 4 d
    zahral to na čierneho pasažiera

  • quixik1 pred 1 týždňom a 4 d
    ale nepusti ten mobil ani za boha z ruky :D

  • michal35542 pred 1 týždňom a 4 d
    Ak na malý moment vyzeral byť taký že veril že už to ustál ale potom prišla druhá rana xdddd

  • rokesko8921 pred 1 týždňom a 4 d
    Makumba si hned aj oddychol troska 😀😀😀😀

  • axeffekt pred 1 týždňom a 5 d
    ale pustit ten mobil ani bohovi :D vyzeralo to ako keby sa to auto snazilo striast mu ten mobil z ruky :D

  • peter361 pred 1 týždňom a 5 d
    Šikovný, dlho udržal mobil v ruke.

  • tekoner1 pred 1 týždňom a 5 d
    Didndu nuffin

  • nevecgdo pred 1 týždňom a 5 d
    0:33 kuurva...

  • tompi pred 1 týždňom a 5 d
    jak na konci rychle přeskočil na místo spolujezdce a hrál, jako že spí. Nyní může tvrdit jak šofér utekl a neví kdo to byl. 😆😆😆

  • tomas0000001 pred 1 týždňom a 5 d
    Mobil držal do poslednej chvíle :D

  • fero345 pred 1 týždňom a 5 d
    trula nanapadlo pustit nobil z ruky a chytit pevne volant 2 rukami, nasledne bez pasu skakal od radosti, ze dokazal zastavit za cca neuveritelnych 15 sekund

  • zilinec pred 1 týždňom a 5 d
    To na konci zaspal alebo si uvedomil, že prišiel o mobil (a asi aj o prácu)?

  • hekyboy pred 1 týždňom a 5 d
    To sa mu stalo lebo je čierny

  • slivec pred 1 týždňom a 5 d
    nevýhoda kamery, v minulosti by to bez kamerového záznamu nejak ukecal :D

  • marek002 pred 1 týždňom a 5 d
    Mohol pridať vodu a prášok na pranie

  • rugocilu pred 1 týždňom a 5 d
    Prácu mal ... 😂

  • rexxar pred 1 týždňom a 5 d
    niekedy bol taký trend, volalo sa to Harlem Shake