Áno, obezita prináša so sebou množstvo problémov. Chlapík už asi rušňovodiča robiť nebude.

Zožral som včera ovcu, musím ju terazAutor: marko553 305 videní

Nie som taký tučný ako vyzerámAutor: luda26 495 videní

Tučko a parkour - veľký pááááádAutor: matus4716 315 videní

Chcel sa dostať na druhú stranu jazeraAutor: avalokiteshvara18 380 videní

Riadne si sa vyžral, žiadnu zmrzlinuAutor: minnietut20 557 videní

TučkoAutor: tigrica13 348 videní

Erik ide plávaťAutor: budulinek22510 821 videní

Vývoz trosky z železiarní pomocou lokomotívyAutor: buchnad20 191 videní

Tučný Kórejček sa teší na žrádielkoAutor: loktibrada89 777 videní

Tuční chlapi nevedia skákaťAutor: franto0849 852 videní

Keď ti povedia, že si príliš tučný naAutor: moriak3 862 videní

Medveď Yogi sa trošku vyžralAutor: demonoid19 453 videní

Tučné decko tancujeAutor: stake9549 538 videní
fokken pred 2 týždňami a 5 d
klobouk dolů, nevzdal se a šel přes limity
darcaorganov pred 2 týždňami a 5 d
gravitácija je silná :D
pisiak pred 2 týždňami a 5 d
smutné keď ti nefungujú ani základné inštinkty...
chrochmel pred 2 týždňami a 6 d
tu je vidieť, že obezita ťa môže naozaj zabiť
ddt pred 2 týždňami a 6 d
Error 4014
modrevajca pred 2 týždňami a 6 d
Pánko je sám lokomotíva.
bocian pred 2 týždňami a 6 d
Do šestnástej sekundy som ai myslel, že je to len hrané :( potom som si to nemyslel
zurivec33 pred 2 týždňami a 6 d
Ako pardon ale riadna komédia ...
dnbpody pred 2 týždňami a 6 d
Tam pekne vidno, že sa zle rozhodol a nevstúpil ešte na tú pravú nohu. A nevyšiel o stupienok vyššie. Vyzerá, že sa chcel chytiť podľa mňa pravou rukou, ale ľavá sa mu šmykla. A padol riadne na zadok
febatjica pred 2 týždňami a 6 d
nie je az taky tlsty, ale je mlandravy, keby mal pod tym sadlom svaly, nemal by problem, rovnako tlsteho som videl skakat salta v nejakom videu a nebolo este tak rozsirene generativne AI, ak by tym niekto chcel argumentovat
pedrovie pred 2 týždňami a 6 d
on je v pohode, to lokomotíva sa scvrkla
mudrlant987 pred 2 týždňami a 6 d
Sa divím, že vôbec vyšiel na ten rebrík..
udrzbarpopisov pred 2 týždňami a 6 d
podla mna obuvakom by ho tam dostali
lukyluky pred 2 týždňami a 6 d
kokos uz ked sa do lokomotivy nezmestis.. sila
rado7775 pred 2 týždňami a 6 d
Áuu
marek002 pred 2 týždňami a 6 d
Zemetrasenie