Na čerpacej stanici Orlen v nemeckom meste Leverkusen sa viete okrem tankovania aj zabaviť. Za 1 euro, ktoré vhodíte do mašiny, naštartujete rotor vrtuľníka, ktorý sa nachádza na streche benzínky.

Skaprašupina - LV 17Autor: gzjilp1237 009 videní

Sankcie nám škodia viac ako Putinovi!Autor: ardzun19 368 videní

Ka -52 Aligátor,majestátny strojAutor: jano771 186 videní

Jenan Moussa - Jak se žije vdově ISIL v NěmeckuAutor: pavelfcb1 840 videní

Steven Crowder vs německá SJW o svoboděAutor: pavelfcb2 756 videní

Jedinečné zábery ruského útočnéhoAutor: hokejka935 videní

Kingda KaAutor: ado66666643 131 videní

Z denníka ruského pilota Ka-52 #13 Autor: hokejka1 175 videní

Cigáni dokument- O euroAutor: tomik007200717 658 videní

Ceny za potraviny v RuskuAutor: ardzun2 361 videní

Katapultovanie na Ka-52 Alligator (simulácia)Autor: martin99657 595 videní

Z denníka ruského pilota Ka-52 #12Autor: hokejka1 277 videní

Ruské vojenské helikoptéry 2Autor: systema40 450 videní
psych0pat pred 3 týždňami a 6 d
Najcoolovejšia pumpa je poriadna nabíjačka za dobrú cenu. Helikóóópter :d
moriak pred 3 týždňami a 6 d
Aké máte skúsenosti s palivom Orlen?