Toto teda maďarský jazdec na elektrickej kolobežke nečakal. Zajac mu dal parádny „drop kick”.

Zajac poľný-útočný sa pustil do poľovníkaAutor: cocacola37 913 videní

Neser zajaca, ktorého nepoznáš!Autor: biolog52 420 videní

Ahoj zajačik!Autor: marlborka2017 298 videní

Zajac poľný - atletický bezdomovec, čo námAutor: buchnad5 419 videní

Ako zajac poľný dvoch anglických chrtovAutor: minnietut141 885 videní

Chalani chceli mladému býkovi vypáliť naAutor: majklnajt17 531 videní

V tráve našli malého zajačikaAutor: marlborka2016 983 videní

A kuwa chomik (škrečok) gryže!Autor: slivec7 198 videní

Orol nechápal, čo sa stalo!Autor: hokejka20 822 videní

Ty chlapec môj môžeš byť rád, že si ešteAutor: zlobor21 682 videní

Ešte ho nebuď, je málo hodín!Autor: godzilla51 095 videní

Ako zajac poľný prekabátil psaAutor: urfik65 645 videní

Nechaj ma na pokoji, ja som malý nebezpečnýAutor: biolog29 098 videní
ransom pred 1 mesiacom a 1 t
a teraz si to predstavme keby sa to stalo v polsku :D to by som si vypocul radsej :D
klampotik pred 1 mesiacom a 1 t
Som cyklista, motorkár, aj automobilista, z každej strany všetko rešpektujem, tolerujem, predvídam, ale aj tak ďakujem zajacovi za kus dobrej roboty. Elektrokolobežkárov prestávam mať od kedy sa nejaký kkt pri mne na chodníku premával minimálne 40km/h a ja s deckom v kočári.
jony7 pred 1 mesiacom a 1 t
za Orbána sa toto nedialo 😂
parfi pred 1 mesiacom a 1 t
Ešteže mal kameru, lebo toto by mu nikto neuveril :D
topslovakia pred 1 mesiacom a 1 t
Do tankoch a zrovnať Budapešť.
nervy pred 1 mesiacom a 1 t
Zajaca posadol démon a zoslal na kolobežkára maďarčinu.
kristt2121 pred 1 mesiacom a 1 t
redneck rampage
bocian pred 1 mesiacom a 1 t
Bez rukavíc by to bolo trošku horšie ..
maaxoo pred 1 mesiacom a 1 t
šup do obľúbených
mungo0 pred 1 mesiacom a 1 t
boha to su zaklinadla pojebane
omegane pred 1 mesiacom a 1 t
kung-fu zajac, hezky ho sundal
host953 pred 1 mesiacom a 1 t
Po_ebe ko_ot svojej sk_rvenej matere. Nuž aký ko_ot? Nuž, ten po_ebaný zajac, ako sa dá takto nako_ot skočiť? Nuž, zajac ma je_ol naplno. Ako to s_meno uteká doprava a následné vojde zľava. Áááá, ko_ot môj. Dobre, pop_či.
villevallo pred 1 mesiacom a 1 t
rozumel som iba to na konci fasa
brusli pred 1 mesiacom a 1 t
Dobre ho skopol bazmeg :D Niekto preklad?
mikifiki pred 1 mesiacom a 1 t
kolobež-kár
nemamvasrad1988 pred 1 mesiacom a 1 t
to za tu kolobežku bazmeg