Je tu nedeľa a opäť ďalšia krátka kompilácia bitkárov, alkáčov, búchačov, vagabundov, mariňákov a iných čudákov... Príjemné pozeranie prajem!
Track1: MC Ren - I Don't Give a Damn
Track2: Morris Romell - Where You Been

Nedeľná WTF kompilácia #11 - fajteri,Autor: shlukskywalker8 893 videní

Nedeľná WTF kompilácia #12 - fajteri,Autor: shlukskywalker5 232 videní

Nedeľná WTF kompilácia #14 - fajteri,Autor: shlukskywalker8 016 videní

Nedeľná WTF kompilácia #6Autor: shlukskywalker6 654 videní

Nedeľná WTF kompilácia #7Autor: shlukskywalker8 358 videní

Nedeľná WTF kompilácia #3Autor: shlukskywalker9 858 videní

Nedeľná WTF kompilácia #4Autor: shlukskywalker6 617 videní

Nedeľná WTF kompilácia #13 - ODMALIČKAAutor: shlukskywalker6 294 videní

Nedeľná WTF kompilácia #10 - CHYBA V MATRIXEAutor: shlukskywalker8 472 videní

Nedeľná WTF kompilácia #9Autor: shlukskywalker8 203 videní

Nedeľná WTF kompilácia #5Autor: shlukskywalker6 940 videní

Nedeľná WTF kompiláciaAutor: shlukskywalker9 425 videní

Nedeľná WTF kompilácia #8Autor: shlukskywalker6 871 videní
guesswhat pred 1 mesiacom a 1 t
Dobrá kompilačka! :D pobavila
dannycz pred 1 mesiacom a 1 t
1:16 wifi pravý hák
gramatocleric pred 1 mesiacom a 1 t
2 minuty života v piči, len nejakí feťáci na videu. Nič zaujímave na pozeranie tam nie je.
dodoslovensko pred 1 mesiacom a 1 t
0:09 HNED MA TOTO NAPADLO . 😂 https://www.youtube.com/watch?v=ub747pprmJ8&t=2s
milorecstudio pred 1 mesiacom a 1 t
Bože koľko ludí na svete sa pohybuje na slobode takých, čo mali byť dávno v nejakej izolačke zatvorených :/
tibetan pred 1 mesiacom a 1 t
0:52 ide na výmenu oleja
marek002 pred 1 mesiacom a 1 t
Vitajte na našej zemi
mikifiki pred 1 mesiacom a 1 t
Kolko adeptov na slovenské noci bojovníkov (hovno)
brajenkotlar pred 1 mesiacom a 1 t
Vyhadzovaci z Buchenwaldu, diskotekovy traslaci co maju pat kilov aj s topankamy ale chodia ako by vyhadzali pat senkov, ale dedulo 0:54 je vo forme a aj frajer 1:11 ma dobry footwork. No a chlapik 1:20 co dostal KO od vodkoveho zdvihaku a cerstveho vzduchu moze byt rad ze mu ta rura neprepichla lavu oblicku. Ale zas pecienku ma tvrdu jak beton takze to by mal ustat v pohode.