Video zachytáva absolútny štandard pri procese vysporiadania sa s obchodníkom z dôvodu odmietnutia akceptácie platby bezhotovostným platobným prostriedkom.

Prominentný synáčik dostal lekciu v uznávanejAutor: bbkraj2 474 videní

Dostal lekciu od roztlieskavačkyAutor: zajacit4 432 videní

Cyklista dostal poriadnu lekciuAutor: bbkraj1 248 videní

Transakčná klasika na SlovenskuAutor: bbkraj592 videní

Ukrajinec nechcel zaplatiť. Dostal lekciu!Autor: bbkraj1 209 videní

Nemecký liberál dostal ďalšiu lekciuAutor: bbkraj919 videní

Pešiak dostal poriadnu lekciu (Ázia)Autor: bbkraj593 videní

Imigranti dostali lekciuAutor: bbkraj1 387 videní

Zahodil penaltu - dostal lekciuAutor: bbkraj204 videní

Trik s kartouAutor: com35337 468 videní

Mladý buzik dostal poriadnu lekciuAutor: bbkraj1 059 videní

Dôchodcovská klasika na eskalátoreAutor: bbkraj1 303 videní

Imigrant dostal v Rusku poriadnu lekciuAutor: bbkraj1 418 videní
tomegee pred 1 mesiacom a 1 t
ruská svoloč, chamraĎ, čo je hrdá na svoju úbohosť a zaostalosť :D
efajka pred 1 mesiacom a 1 t
už je z nich slnečnica na ukrajine?pametate ešte tu babku a okupanta?
tonda249 pred 1 mesiacom a 1 t
ano urcite, z dovodu odmietnutia bezhotovostnej platby, preto mali na hlavach kuklu.
brajenkotlar pred 1 mesiacom a 1 t
Ja tam partiu styroch rovnako oblecenych a maskovanych vagabundov ako rozkopavaju poulicny stanok so zeleninou. Takze pocitam ze su to nejaky sidliskovy gangstrici ktorych prave pustili s polepsovne a isli vyberat "poplatky za protipoziarnu ochranu a bezpecnostne sluzby". Ale popis je stale vysperkovany na maximum: "z dôvodu odmietnutia akceptácie platby bezhotovostným platobným prostriedkom." DPC! 😂