Moby je americký hudobník, DJ, producent a aktivista. Vlastným menom sa volá Richard Melville Hall, narodil sa v roku 1965 v New Yorku. Preslávil sa hlavne elektronickou hudbou, chill-outom, ambientom a tanečnou scénou. Vo videu ponúka nahliadnutie do svojej tvorby a ukázal, ako zložiť jeho pesničku Extreme Ways.

Street Race v 320 km/hAutor: lupko61 296 videní

Moby - PorcelainAutor: equinox8 996 videní

Moby - HoneyAutor: oldie4 018 videní

Breakdown night to morning (AAE)Autor: antrio2 193 videní

Moby - Lift Me UpAutor: trojkolka665 090 videní

Green day - 21st Century Breakdown (klip)Autor: obilnina14 262 videní

Android - hry #1 Dump Ways to DieAutor: abgames2 559 videní

Moby live at the Love ParadeAutor: budulinek2255 973 videní

Moby - My Weakness (Official Audio)Autor: henrich1862 420 videní

Obscene Extreme FestivalAutor: chupp48 958 videní

Jerry Reed & Chet Atkins - Jerry's BreakdownAutor: wolf453 085 videní

Moby - Run onAutor: katsudo5 087 videní

Green day - 21st Century Breakdown (live)Autor: obilnina13 502 videní
rolandjx8p pred 1 mesiacom
A ja som rád, že zvládam klávesy, lol...
klobucnik pred 1 mesiacom a 1 t
bol som na ňom na Pohode.. delo týpek
fokken pred 1 mesiacom a 1 t
8 v jednom, jako můj sprcháč
quixik1 pred 1 mesiacom a 2 t
genialny composer!
chlorovodik pred 1 mesiacom a 2 t
ja to viem napisat do suno a dufat, ze to bude aspon priblizne 😀
bitcoin pred 1 mesiacom a 2 t
And Moby, you can get stomped by Obie, You 36 year old bald headed fag blow me You don't know me, you're too old Let go, it's over, nobody listens to techno
mudrlant987 pred 1 mesiacom a 2 t
Mne sa páči táto verzia klipu k tejto pesničke - z pretekov Isle of Man: https://www.youtube.com/watch?v=KHgtjldaIlk&list=RDKHgtjldaIlk&start_radio=1
mathematikos92 pred 1 mesiacom a 2 t
Ja viem hrať iba na bicie, ale vždy som obdivoval tychto magorov čo dajú doslova všetko... už mu tam chýba iba saxík.
marek002 pred 1 mesiacom a 2 t
Hneď som si spomenul na film Jason Bourne