Tomáš ani chvíľu neváhal a na otázku moderátorky vedomostnej relácie odpovedal jednoznačne. No po chvíli začal váhať.

Neuveriteľné ľudské teloAutor: tigrica24 811 videní

Videl som ako mi horí matkaAutor: miloslav81 592 videní

Ľudské teloAutor: equinox56 983 videní

Biofotóny a svetelné teloAutor: zolibuko20 videní

RPG-7 vs. ľudské telo (spomalene)Autor: uhorkac5 481 videní

Ľudské telo: Dokonalý stroj (zrak)Autor: mirat4 429 videní

Ľudské telo: Dokonalý stroj (sila)Autor: mirat10 021 videní

Ľudské telo: Dokonalý stroj (zmysly)Autor: mirat7 060 videní

Ľudské telo: Dokonalý stroj (sila mozgu)Autor: mirat6 377 videní

Fit 70-tnik z Číny má telo ako 40-tnik,Autor: urfik23 962 videní

Dissection Master XR - kompletné ľudské teloAutor: mg11 946 videní

Ľudské telo "očami" MRIAutor: v4v29 584 videní

Ako ľudské telo stráca teplo (termokamera)Autor: lezak60069 044 videní
rado407sw pred 1 mesiacom
😂😂😂
vetro pred 1 mesiacom a 1 t
Kajnšmetke
nepozerajspravy pred 1 mesiacom a 1 t
Pre to v saune môže byť aj 100 stupňov, lebo vzduch nie je tak dobrý prenášač tepla ako napríklad voda. V kryokomorách je napríklad cez -100 stupňov. Napríklad taký michael phelps (plavec s 23 zlatými medailami z olympiád) musel jesť denne aj 8 000 -10 000 kalórií, aj pre to lebo voda odvádza teplo ~25× lepšie ako vzduch.
porfyrio pred 1 mesiacom a 1 t
Spálňa?
tazkopovedat pred 1 mesiacom a 1 t
nemala to byť sauna? Síce začiatok sadol aj mne ale ak si to človek premení na stupne tak nejaký stykač by mal streliť :D
nefajci pred 1 mesiacom a 1 t
fuha :D okej. tak potom moje predstavy o teplotach v saune boli prudko zle :D
ujovecernicek pred 1 mesiacom a 1 t
nie, ale páči sa mi, ako rozmýšľa.