Video svedčí o tom, že uloviť labuť je celkom jednoduché. Len neviem, aký by bol z nej guláš/polievka. Vraj nemajú až tak chutné mäso.

Mysleli si, že sú to tie, ktoré neštípuAutor: paruman52 267 videní

Keď si myslíš, že si si bazén dal postaviťAutor: scaramanga12 653 videní

Najprv predstieral, že je blázon, potom ušielAutor: tristan317 518 videní

Na dvore mi vzdychá nejaký chlap?Autor: lajkit7 988 videní

Zistili, že vezú čierneho pasažieraAutor: biolog52 091 videní

Blázon chce osedlať nosorožcaAutor: brekeke22 014 videní

Mysleli si, že ich nikto nevidí (Kazachstan)Autor: kalatrava29 199 videní

"Nepríjemné" stretnutie so statným diviakomAutor: castaneasrativa39 479 videní

No....usúdte sami:))Autor: dave7774 905 videní

Muž chcel počas smeny zavraždiť koleguAutor: kalatrava19 922 videní

Je to čistý blázon, no po kryhách behať tedaAutor: loktibrada7 418 videní

Larva úhoraAutor: hlavotis23 725 videní

Ty, poď sa sem rýchlo pozrieť, akú čudnúAutor: godzilla13 736 videní
medove pred 1 mesiacom a 1 t
Čaute chalani. No čo, už vieme kde je danpaul?
pelendrej pred 1 mesiacom a 1 t
fajne ho v 01:05 obsrala
marek002 pred 1 mesiacom a 1 t
Dupa
febatjica pred 1 mesiacom a 1 t
tak asi preto to jedavala slachta, lebo to nie je chutne maso, dokonca si ich niektori vyhlasili za kralovske zvierata, na anglickom dvore kedysi mali specialne povolanie labutiara, ktory sa staral len o labute... sice som labut nejedol, ale kedze to vyzera ako hus, chodi to ako hus, sprava sa to ako hus, tak to asi bude chutit podobne ako diva hus, alebo ina "kacacia" divina