Krátka kompilácia headshotov airsoftového snipera. Niektoré zásahy sú celkom zákerné, rovno do tváre.

Pekné "úlovky" airsoftového sniperaAutor: karolko19 552 videní

Z denníku airsoftového snipera 3Autor: shorty43821 801 videní

Z denníku airsoftového sniperaAutor: clevo56 318 videní

Z denníku airsoftového snipera 4Autor: shorty4385 337 videní

Najlepšie zásahy airsoftového snipera sAutor: muerte16 211 videní

Ako nasrať airsoftového sniperaAutor: karolko110 815 videní

Airsoft sniper showAutor: pajo199514 915 videní

Airsoft sniperAutor: pawliee17 666 videní

Zasah od sniperaAutor: 12error17 699 videní

Z denníku airsoftového snipera 2 (AGM L96)Autor: clevo46 138 videní

Epický výber z práce ruských ostreľovačov.Autor: bananqtz936 videní

Fingovaný útok sniperaAutor: com35338 595 videní

Zábery zásahov od ruského sniperaAutor: bananqtz1 366 videní
reason6 pred 1 mesiacom a 4 t
vdaka za zdielanie ta skladba je perfektnaaa :) Nazov "Lorn - Acid Rain"
uzivatelmjvd pred 2 mesiacmi
zmrd
mumakxxx pred 2 mesiacmi
Ten hajzel vyslovene mieri na tie najbolestivejsie miesta.
quixik1 pred 2 mesiacmi
strielat niekomu do tvare bez helmy je ubohe..
jano86 pred 2 mesiacmi
Do tváre? To je dobrý hajzlík!
brajenkotlar pred 2 mesiacmi
Vonku je zasah do hlavy OK, vo vnutri je to chrapunstvo. Mozno si chcel dokazat aky je dobry, aku ma dobre natnununenu zbran, nastrelenu optiku. Dalsia vec je ze ak ma clovek dve-tri vrstvy oblecenia, vestu s vybavou tak zasah nemusi citit. Vo vnutri umyselne na do tvare strielaju len totalny vypatlanci.
golias98 pred 2 mesiacmi
ja by som tam hodil airsoftovu atomovku a vsetci by potom mohli ist hned domov 😀
scorpio99 pred 2 mesiacmi
Tak airsoft som hrával tak pred 15 rokmi a vždy sme hrali tak že sa mierilo na telo ako občas sa stalo že dostaneš zásah do hlavy ale preto sme nosili masku na celu tvar...tu mam taký pocit že sa stretli dement čo úmyselne miery na hlavy a potom idioti čo preferujú štýl namiesto ochrany..ako okuliare pomôžu ale sakra keď to schytáš do nosa alebo zubov tak to určite nieje sranda
msi5017 pred 2 mesiacmi
Susedov syn 16 rokov tak prišiel o oko 😢
psych0pat pred 2 mesiacmi
Camper, pockaj ked ta dostanu :D
dodoslovensko pred 2 mesiacmi
https://www.youtube.com/watch?v=nxg4C365LbQ 😍
febatjica pred 2 mesiacmi
no neviem, ci by som takto strielal po niekom, kto nema helmu, ale pravda je, ze si za to mozu sami
klampotik pred 2 mesiacmi
Dobrý vyj..banec