Mladá žena s batohom cestuje tak, že ani sama nevie, kde sa ocitne. Má veľký batoh a pod pazuchou skejt. Keď jej je batoh ťažký, posaví sa na skejt a chce sa pár metrov odviezť, no stane sa aj to, že jej batoh ju preváži a ďaleko nedôjde.

Humanizmus?Autor: mino49912 907 videní

Ruský veliteľ hovorí že nič nevie (czAutor: licioppelin18 816 videní

Organizátori protestov nevedia, proti čomuAutor: sadomaso7 645 videní

Zobudiť sloníča nie je také jednoduché (ZOOAutor: biolog21 144 videní

Ani minister obrany nevie prečo dal DankoviAutor: monssi4 494 videní

Tragédia vo vládeAutor: klobucnik336 videní

Volič je hovno.Autor: gorily3 722 videní

Soros nevie, kde je SlovenskoAutor: slovacik931 624 videní

Neotvoríte mi, tak si otvorím sama!Autor: farizey3 010 videní

Jana Cigániková zo SaSAutor: dakar2 988 videní

Keď je priateľka sama domaAutor: bako711 935 videní

Keď influencerka pripravuje cestoAutor: shitmaster35 990 videní

Ani tak, ani takAutor: xavax803 925 videní
dzar12 pred 2 mesiacmi
0:13 za odvoz?
raek1 pred 2 mesiacmi
ta ked ma lavu nohu v predu :D
chlorovodik pred 2 mesiacmi
Maly sa pyta na ruky.
mesko pred 2 mesiacmi
Ani sama netušila, ako sa ocitla na zemi.
saluteslanina pred 2 mesiacmi
0:13
brajenkotlar pred 2 mesiacmi
Zlata baba, bohvie aky je jej udel (trampka, squatterka, travelbloggerka) ale zjavne to berie s humorom a sportovo 🙂
pedrovie pred 2 mesiacmi
dala si záväzok, že precestuje na tom skejte celý svet. toto je začiatok a aj koniec cesty.
milorecstudio pred 2 mesiacmi
Hmm buchetku peknu otrčila :) ale šak zlatunka babena :)
sayclo pred 2 mesiacmi
tak trochu som tusil ze sa zdrbe 😆