Pánko si chcel celé dianie natočiť, no s technikou nie je veľmi veľký kamarát.

Slečna, iba si natočím tú mincu!Autor: trix93 843 videní
![Cs 1.6 HnS+BlocK e[C]ro ^](http://fs5.mojevideo.sk/imgs/72100.jpg)
Cs 1.6 HnS+BlocK e[C]ro ^Autor: antrex4 184 videní

Pekné ženyAutor: 133137 291 videní

Ja vám to tu ale celé rozbijem!Autor: predstojnica20 476 videní

Čo to len s tým mobilom natáča?Autor: godzilla9 930 videní

A ja že takýchto máme iba v Sečovciach (WTFAutor: mondragora19 380 videní

Natočím si ťa, keď ti budú brať krv, dobre?Autor: godzilla14 837 videní

Praktický otočný úsporný perlátor naAutor: pejoke21 483 videní

Natočili úchylného muža, ktorý si natáčalAutor: kalatrava6 781 videní

Hádam to video stálo za to! (Portugalsko)Autor: zajacit51 054 videní

Zábava naopakAutor: speeed16 138 videní

Disko tanečníkAutor: hlavotis35 541 videní

Základ je myslieť pozitívneAutor: cast2 555 videní
altctrl pred 2 mesiacmi a 2 t
Čo na tej zadnej strane mobilu mohol vidieť ?
xy pred 2 mesiacmi a 3 t
Tanecnik ktory mu pravdepodobne dal do ruky mobil aby ich natocil,mal urcite radost 😏
marek002 pred 2 mesiacmi a 3 t
Narcis
djnigelc pred 2 mesiacmi a 3 t
tak az dneska jsem zjistil ze takovy hovada opravdu existujou
krapula pred 2 mesiacmi a 3 t
By ma zaujímalo, čo na tej zadnej strane mobilu videl..
akto pred 2 mesiacmi a 3 t
ma aspon zvuk, ked uz nie obraz