Starý pán omylom pridal na elektrickom golfovom autíčku plyn a to proste odfičalo preč. Snáď do nikoho nenarazilo ..

Orangutan jazdí na golfovom autíčku ako profíkAutor: tanna16 722 videní

Na vianočnej party to roztočili, potom sadli doAutor: luda14 109 videní

Tučko v golfovom autíčkuAutor: tigrica19 756 videní

GOLF RIDER!Autor: kosicka26 036 videní

Jazda na Elektrickom BicykliAutor: bambin002 783 videní

Tom a Jerry - Doktor Jakyll a pán myšAutor: vietnam10 154 videní

Poriadne zamieriť a odpáliť (na golfe so synom)Autor: buchnad12 821 videní

Marco aka knight rider SKAutor: marcok2 986 videní

Kamera na RC autíčkuAutor: 12error29 845 videní

Medzičasom niekde v ČecháchAutor: zurich26 591 videní

Profík na golfovom simulátoreAutor: therock21 537 videní

Líška trollovala na golfovom ihriskuAutor: uschiglas25 095 videní

Pán vodič pili ste?Autor: batuchan4 559 videní
gramatocleric pred 3 mesiacmi a 2 t
Ťažku hlavu si z toho nerobil.
axeffekt pred 3 mesiacmi a 2 t
sa cudujem ze preco to nema nejaku poistku ako obycajna pila, ze stlacim jeden cudlik a az potom reaguje druhy, alebo auto s automatickou prevodovkou ze musim stlacit brzdu a potom preradit..
pgchem pred 3 mesiacmi a 2 t
Všimnite si nakonci ako začal utekať za vozíkom.
efajka pred 3 mesiacmi a 2 t
taketo videa pušta fico dochodcom na mdž?florida,slniečko,srandičky?😁nakoniec splacaju hrnce
solvina pred 3 mesiacmi a 2 t
Ten vozík ho dobehne odzadu .
pedrovie pred 3 mesiacmi a 2 t
kým dobehne k nemu, aj zabudne že mal autíčko
stanley165 pred 3 mesiacmi a 2 t
vozík zrobí aj kolečko naspäť kým pánko za ním dojde :D
tibetan pred 3 mesiacmi a 2 t
Jak za ním šprintoval 😁
poli pred 3 mesiacmi a 2 t
to je asi Donald Trump bez parochne 😁
febatjica pred 3 mesiacmi a 2 t
na ELEKTRICKOM auticku zaebal PLYN??? :D
roland811 pred 3 mesiacmi a 2 t
On tam žiadny plyn nepridával, to krabica ktorú tam naložil, s ňou zatlačil plynový pedál.
diver pred 3 mesiacmi a 2 t
hebe hebe 😂
marek002 pred 3 mesiacmi a 2 t
Mavp*čista
klampotik pred 3 mesiacmi a 2 t
Za týždeň sa k nemu dostane. :D