Poľský mechanik možno až príliš dôveruje polenu, ktorým podložil koleso na aute, kým ležal pod ním a opravoval ho. Asi ho ešte nesklamalo, ale čo nebolo, môže byť.

Toto s nožnicovým zdvihákom nikdy nerobteAutor: uhorkac14 303 videní

Chlapci z mesta sa učia štiepať poleno nožomAutor: v4v40 045 videní

Poľský kamionista Autor: mirec1551 847 videní

Polskí ,,fans,,Autor: tozobor5 997 videní

Poľský tekvicový muž vyčíňal v parkuAutor: l3bron30 797 videní

V Poľsku vystrájal duch jeseneAutor: kedzbe27 154 videní

Poľský robotník problém nevidí!Autor: vector20 241 videní

Poľskí fanúšikoviaAutor: cukri8 505 videní

Kamionista opäť hviezdi (poľský Meliško)Autor: matoman99 235 videní

Radoslav Sikorski o RuskuAutor: klobucnik485 videní

Opitý mechanikAutor: pitbullik8 330 videní

((Globalisté)) diskutují,jak podkopat Polsko aAutor: pavelfcb2 094 videní

Poľský vlakový kaskadérAutor: kedzbe23 932 videní
kayko pred 3 mesiacmi a 2 t
Poznal som frajera, ktorý veril v gurtňu a reťaz a stlálo ho to 2 platničky v chrbtici.
marek002 pred 3 mesiacmi a 2 t
Asi to bude prilepené lepidlom
vycapnik pred 3 mesiacmi a 2 t
už len silnejšie zabrať račňou 😂
febatjica pred 3 mesiacmi a 2 t
rovinu urcuju tri body, takze to poleno je tam len do poctu, aby sa mu to nehojdalo na spojnici praveho kolesa a hevera