Vodič motorovej káry asi rozmýšľal nad nesmrteľnosťou chrústa a upravil Kii trošku dvere.

Pane, vy ste slepý ako patrón?Autor: lajkit18 474 videní

Tak veľmi chcel smoothie, že až zabudol naAutor: tchoroid15 634 videní

Sezam, otvor sa!Autor: atlanta3123 095 videní

Havo failAutor: lokes28 642 videní

Nový typ dveríAutor: phanatic60 008 videní

Choď za svetlom, to ťa povedie do bezpečia!Autor: buchnad15 820 videní

Predajca automobilov roka 2017Autor: zajacit50 921 videní

Treba pochváliť toho, kto čistil tie sklenéAutor: godzilla12 351 videní

Jáj, som nevedel, že dvere boli vedľa...Autor: uhorkac16 493 videní

Justin Bieber narazil do dveríAutor: zavislacka41 746 videní

Dobrý deň, doma ste?Autor: sharks13 099 videní

Otváranie dverí po "vojensky" 2Autor: ondajee20 943 videní

A jeho meno je JOHN CENA!Autor: sviatoslavsenior16 118 videní
rom pred 4 mesiacmi a 3 t
Právnik zaparkuje svoj úplne nový Mercedes 600 SEL priamo pred kanceláriou. Vtom, ako vystupuje, okoloidúci kamión odtrhne celé dvere na vodičovej strane. Rozčúlený právnik kričí: "Môj nový mercedes! Už nikdy nebude ako predtým! Ty sviňa jedna kamionistická!" Vodič kamióna sa len znechutene vykloní a hovorí: "Vy právnici ste takí nechutní materialistickí blbci, že to ani nie je možné! Všimnete si, že Mercedesu chýbajú dvere, ale že vám chýba polovica ľavej ruky, to vás netrápi, že?" "Do riti! Kde mám Rolexky?"😀
stanley165 pred 4 mesiacmi a 3 t
ešte ako to prepočítaval či dobre trafí len roh :D
tomas0000001 pred 4 mesiacmi a 3 t
Dobre vidieť, ako to naschvál urobil... možno nevybavené účty...
host953 pred 4 mesiacmi a 3 t
Asi zvyknutý jazdiť na klasickom skútri :D
silhak pred 4 mesiacmi a 3 t
ten cicinbrus tiez neha otvorene dvere na hlavnej ceste
tibetan pred 4 mesiacmi a 3 t
Prvý krát mal motorku s vlečkou, doteraz mal len obyčajnú motorku....😂
felipejsko pred 4 mesiacmi a 3 t
jednoznačne naschvál :D
marek002 pred 4 mesiacmi a 3 t
Vykĺbil mu dvere
mondragora pred 4 mesiacmi a 3 t
Veď vyzerá, že spal 😂
neweet pred 4 mesiacmi a 3 t
To robia tie šikme oči, človek kuka jak cez priezor 😑