Majiteľ domu sa vôbec nezamyslel nad tým, že raz bude možno aj pršať a že leštený kameň je vtedy extrémne klzký...

Malý Diego sa v ten deň naučil, že trebaAutor: marauder11 730 videní

Keď dávaš synovi prvú ostrú lekciuAutor: buchnad8 754 videní

Tancovať na býkovi nebol zrovna najlepšíAutor: loktibrada9 324 videní

Z kancelárie rovno domovAutor: kalatrava2 363 videní

Radžeš surfoval na bicykli v premávke, nebolAutor: mondragora6 108 videní

Ísť dnes orať nebol dobrý nápadAutor: kalatrava8 802 videní

Skočiť z mosta do rieky nie je vždy najlepšíAutor: baresi22 490 videní

Ako si navzájom ublížiť v ten istý časAutor: dobrozvitazilo30 105 videní

Gravírovanie do kameňa LVL AziatAutor: batuchan19 850 videní

Z toho veľkého okruhliaku niečo vyrobím!Autor: lajkit7 768 videní

Kúriť v ohnisku vystrieľaným ohňostrojovýmAutor: kalatrava14 596 videní

To bol ale hlúpy nápad (z pick-upu low rider)Autor: kaligula32 996 videní

Poľský Karate Kid - FailAutor: mato19582 060 videní
skovri pred 4 mesiacmi a 2 t
By ma zaujímalo, či ich stihol zrátať cestou dole.
petkon18 pred 4 mesiacmi a 2 t
veď to je automatické otváranie brány :D
chrochmel pred 4 mesiacmi a 3 t
aj keby tam nebol leštený kameň, ale takéto schody bez zábradlia???
darcaorganov pred 4 mesiacmi a 3 t
normálny si tam dá matné protišmykové materiály... na kiu pi** je ti leštený kameň na schodoch? nielenže to bude stále zacapkané špinavé a bude to treba leštiť, ale za odmenu ti tie schody vyklepú riť na rezeň :D
exal pred 4 mesiacmi a 3 t
staci dat okno do tej diri cez keru jebe na schody....
ujovecernicek pred 4 mesiacmi a 3 t
podobne protišmykovú podlahu mám aj pred bytovkou- stálo ma to otvorenú zlomeninu predkolenia.
klampotik pred 4 mesiacmi a 3 t
Radšej mal natočiť video ako tam vyrezáva pekne drážky s karbobrúskou.
psych0pat pred 4 mesiacmi a 3 t
Vyzerá to tam ako v žumpe, ale na schody dá leštený kameň :D
raek1 pred 4 mesiacmi a 3 t
vietnamci to pchaju vsade aj podlahy maju z takych kamenov, aby mohli chodit obuty.
johnycash123 pred 4 mesiacmi a 3 t
zišiel dolu? Zišiel :D