Ako najlepšie vyskúšať, či bola v sudoch horľavina? No jednoducho, treba použiť plameň!

Raketoví inžinieri nabíjajú BM-21 GradAutor: angerfistt17 427 videní

Budúci indickí raketoví inžinieriAutor: wlkodlacik26 197 videní

Miestni raketoví inžinieri dostali za úlohuAutor: angerfistt8 384 videní

Africkí inžinieriAutor: progresivne8 687 videní

Pedro je šéf, Pedro jazdí v závetrí!Autor: zabozako17 831 videní

Čínsky vesmírny program (petarda v kanáli)Autor: zork16 216 videní

Pablo Escobar - Kokainový králAutor: kikso9 168 videní

Ako videl sám seba Pablo Picasso (sériaAutor: kobrick10 981 videní

Pablo Escobar - El PatrónAutor: kablik6 419 videní

Narcos - La Pelea Con el Diablo - Octavio MesaAutor: 2sydney1 674 videní

Za tým všetkým sú INŽINIERI!Autor: kalatrava6 669 videní

Pablo sa už roky živí výrobou kokaínuAutor: v4v74 368 videní

Ciara feat Petey Pablo - GoodiesAutor: macher1065 482 videní
register73 pred 5 mesiacmi a 1 t
podľa mňa to nemali robiť
nefajci pred 5 mesiacmi a 1 t
tak ako teda? bola ci nebola?
syrovahlava pred 5 mesiacmi a 1 t
Ten v zelenom potreboval napraviť chrbticu?Rýchlejšie ako chiropraktik:D
norbetors pred 5 mesiacmi a 1 t
jak ficovoliči každé 4 roky a hneď po voľbách keď ich fico vždy uvedie do reality, len keby si to ešte dokázali aj uvedomiť :D
mello pred 5 mesiacmi a 1 t
v tom nebola a v tom druhom bolela😁😁
klobucnik pred 5 mesiacmi a 1 t
dnes padla.. alebo šli len na prestávku
lump78 pred 5 mesiacmi a 1 t
Tak to museli bytsprosty ako bagandze,alebo sa museli ze fakt k.revsky nudit
fokju pred 5 mesiacmi a 1 t
Kam odisli ? Este im tam zopar ostalo.
febatjica pred 5 mesiacmi a 1 t
toto budu PhD ako danpaul, inzinieri by vedeli podla smradu :D
ritzo pred 5 mesiacmi a 1 t
ruka zlomena 😂
sayclo pred 5 mesiacmi a 1 t
numero uno 😂
nervy pred 5 mesiacmi a 1 t
Vidíš vravel som ti že bola :D
lezak600 pred 5 mesiacmi a 1 t
Dajte im medailu, medailu im dajte! 😂
frankieee pred 5 mesiacmi a 1 t
Na Darwinovu cenu to este nie je, ale ked ju chce v buducnosti ziskat tak na to ide dobre 😁
brajenkotlar pred 5 mesiacmi a 1 t
Pedro a Pablo zrejme vynechavali hodiny chemie. 😂 Ale Pabla v zelenom dobre *eblo 😂