Zdrogovaný muž nabúral do iného vozidla, no tesne po autonehode sa správal úplne nepríčetne. Ten ani nevedel, ako sa tam vlastne ocitol. V takomto stave hlavne nemal vôbec sadať za volant.

Stratil zdravý rozum (po obliečkach liezol zAutor: marko5526 530 videní

Stáli a pili kávu a zrazu rana do hlavyAutor: moriak25 577 videní

Blyať! Kak ta mašina ďjalať?Autor: bosstonmarsden21 072 videní

Zdrogovaný mladý muž v aute predvádzal grimasyAutor: noone25 420 videní

Zdrogovaný blázonAutor: buchnad106 637 videní

Po autonehode chcel ujsť z miesta, zostal všakAutor: kalatrava13 288 videní

Bola to jeho posledná enduro jazda, otec dvochAutor: karolko24 289 videní

Muž našiel svojho psa po 3 rokoch!Autor: dokumenty13 585 videní

CS v realiteAutor: ko5o3 811 videní

Dal si čiaru a potom po čiare aj šiel (Londýn)Autor: batuchan22 449 videní

Stratil vedomie za volantomAutor: dekel29 046 videní

Niekde v Rusku (zdrogovaný blázon)Autor: tigrica5 233 videní

Ziju spolu aj v realiteAutor: prdibrada6 185 videní
ujovecernicek pred 5 mesiacmi a 3 t
a stále je príčetnejší ako Danko.
wahiro pred 5 mesiacmi a 4 t
Evidentne ho niekto celú cestu prenasleduje a nie je mu to príjemné
lordik789 pred 6 mesiacmi
JOKER
raek1 pred 6 mesiacmi
to uz si nemohol zobrat celu kombinezu NIKE ? :D
milorecstudio pred 6 mesiacmi
Vždy to tu pišem pod taketo videa že najhoria vlastnosť ludí je to, že nepremýšlajú ako premýslam ja od malička som proste vedel, že drogy sú niečo zlé a tak som spravil tu najjednoduchšiu vec aká sa spraviť da. Viem že je to zle tak to nikdy neskusim. Preco má niekto taku strasnu tuzbu skusit to aj ked vie ze je to nezdrave a nespravne ? Som azda ja nejaký divný ?
tiko69 pred 6 mesiacmi
Príde mi vždy také smutné pozerať na takéto zničené životy. Závislosť je sviňa!
michelangelo55 pred 6 mesiacmi
čo ho toľko prosi?
efajka pred 6 mesiacmi
aktualne naburala blanarova dcera,auto nechala v potoku a z miesta nehody zdrhla ako danko😓
host953 pred 6 mesiacmi
https://moje.video/Aye?t=158.232173
emmett pred 6 mesiacmi
Vyfetlo zkurvený, zbytečný...😖
kepone21 pred 6 mesiacmi
Tie oči mi hneď pripomenuli Kaliho.
g1mp pred 6 mesiacmi
Ale treba oceniť aj ten RAM ako bravúrne zvládol ten náraz a odniesol si to len s pár škrabancami :D
zaberyzciest pred 6 mesiacmi
ale pas mal, zodpovedny vodic :D
fokken pred 6 mesiacmi
chudák, ten náraz prožívá pořád dokola
fauda266 pred 6 mesiacmi
ono je to celkom vtipné na prvý pohlaď, dokým si človek neuvedomí, že bez problémov mohol zbiť nejaké dieťa a ani by o tom nevedel...
donpaulino pred 6 mesiacmi
:D lol tak ten je jasny :D
cast pred 6 mesiacmi
čo vsetko tí influencéri neurobia pre zhliadnutia
udrzbarpopisov pred 6 mesiacmi
a možno je len v šoku :D
slivec pred 6 mesiacmi
pil si pil si?
xy pred 6 mesiacmi
Obesit magora na prvy strom 😠