Batoľa sa zoznámilo s chlpatým čudom. Ovčiakovi sa bábätko páčilo, tešil sa, olizoval ho a bláznil sa.

Čo je to za čudo?Autor: kalatrava27 387 videní

A len takto zoberieš hlavičku...Autor: erikpa14 834 videní

Batoľa vs. boxerAutor: polex107 799 videní

Čo je to za čudo?!Autor: bojovnik34 252 videní

Kto sa viac zabával? Pes či bábätko?Autor: nadrbelka16 256 videní

Dojaté bábätkoAutor: lilinka69144 502 videní

Láska na prvé oňuchanieAutor: tchoroid11 821 videní

Nepichaj to bábätko do očí! (WTF)Autor: paruman13 184 videní

Nie je PESA ako PESAAutor: risebe25 279 videní

Fúzaté bábätkoAutor: pendulum28 444 videní

Pobozkané bábätkoAutor: usiak36 393 videní

Čo sa deje s mojou maminou?Autor: conan55 062 videní

Batoľa a jeho psíkAutor: m200312 124 videní
mumakxxx pred 6 mesiacmi a 3 t
Hafan predtym olyzoval hovna pri chodniku, teraz male diet bez imunity. Zlate.
gurgen pred 6 mesiacmi a 3 t
lízing...
ujovecernicek pred 6 mesiacmi a 3 t
toto som zažil, a pamätám si to , našťastie.