Na koncerte zažili hromadnú inhaláciu marihuany. Najväčší gurmáni sa pchali pred pódium.

Generátor slovAutor: che52 097 videní

Magnetický generátorAutor: brontos23 578 videní

Ako mal pracovať Magnetický generátorAutor: amorfn958412 221 videní

Kruhy z dymuAutor: foprint24 704 videní

Mixtape by (generator nahodnych slov)Autor: chamberlainswing14 569 videní

Riečny generátorAutor: brontos10 609 videní

Pokračovanie v realizácii MagnetickéhoAutor: amorfn958412 528 videní

Práca koncertového pyrotechnika je celkomAutor: godzilla17 067 videní

Veštci komentují Mistrovství světa ve fotbaleAutor: radekpy2 625 videní

Veterný generátorAutor: brontos14 818 videní

Magnetický generátor postupné riešenia.Autor: amorfn958412 171 videní

Magnetický generátor - jednoduché zostrojenieAutor: crone30 213 videní

Záver z analýz Magnetického generátoraAutor: amorfn958412 230 videní
zilinec pred 7 mesiacmi a 1 t
Po pozretí mi napadla otázka súvisiaca s témou - dokedy ešte kosiť trávu? 😜
janic11 pred 7 mesiacmi a 1 t
Co to tam ječí za hysterku 🤕
trix pred 7 mesiacmi a 1 t
Ak to boli CBD šišky, všetko bolo legálne .. 😉
gebula pred 7 mesiacmi a 1 t
Nečudujem sa taká hudba sa dá počúvať len nahulený
milorecstudio pred 7 mesiacmi a 1 t
Fuj zdrhol by som z toho hnusneho dymu hned prec domov a viac sa tam nevracal ! Je jedno ci mariska alebo klasicke cigarety Vsetko jeden hnusny stiplavy smrad ! Aky by bol vonavy zivot bez tychto hnusnych zlozvykov ! Vzdy si predstavujem párty kde by sa baby predbiehali ktora bude mat najkrajsiu vonavku ale nie ! Clovek pride domov z party a cely zadymeny od stiplaveho dymu ! Mne toto hlava nikdy nebude brat ! Skazeny svet je toto !
donpaulo pred 7 mesiacmi a 1 t
nie je toto tak trochu trestne? nechcel by som, aby ma niekto nadrogoval len preto, lebo som prisiel na koncert
poli pred 7 mesiacmi a 1 t
to vyzerá ako deratizácia 😁
unlimit pred 7 mesiacmi a 1 t
Je toto vobec bezpecne? Ano zazil som vysku a aj v mojej dobe to uz bezalo, ale v takomto mnozstve? Len sa pytam informativne, lebo sa mi to zda ako pekna naloz.
medove pred 7 mesiacmi a 1 t
A zadarmo? Ako správny Slovák by som sa tiež vopchal pred pódium