V nedeľu 9. novembra 2025 krátko pred pol ôsmou večer došlo k vážnej železničnej nehode na trati medzi Pezinkom a Bratislavou. Regionálny expres REX 1814 na trase z Nitry do Bratislavy sa po výjazde zo stanice Pezinok zrazil so rýchlikom Ex 620. Podľa policajnej hovorkyne Silvie Šimkovej nedošlo k čelnej kolízii ani k vykoľajeniu vlakov, regionálny vlak pravdepodobne narazil do zadnej časti rýchlika. Náraz spôsobil chaos medzi cestujúcimi, ktorí opísali silnú ranu a následný šok.
Na mieste zasahovali všetky záchranné zložky vrátane hasičov, policajtov a zdravotníkov. Približne sto cestujúcich evakuovali na miestny futbalový štadión, kde im poskytli prvú pomoc a psychologickú podporu. Predbežne hlásia okolo dvadsať ľahšie zranených osôb a štyri s ťažšími poraneniami, ktoré previezli do okolitých nemocníc. Na pomoc vyslali operátora dronu s termovíziou na prehľadanie okolia a evakuačné autobusy na prepravu ľudí.

Ženu zrazili dva vlakyAutor: noone4 190 videní

Kolja posunovačAutor: kapitankrumpla2 191 videní

Vlaky zadarmoAutor: drmanhattan3 878 videní

Zlomený nos, či rozbitá hlava?Autor: lajkit25 442 videní

Zvláštní vlaky 2018Autor: simerx233 968 videní

Zvláštní vlaky 2019Autor: simerx233 448 videní

Zvláštní vlaky 2017Autor: simerx234 005 videní

Vlaky Chrást u Plzně - leden - duben 2017Autor: simerx232 687 videní

Zrážka vlakov - Rožňava 2025 (zvuk)Autor: terazvarim8 138 videní

Vlaky Otrokovice 14.7.2018Autor: simerx232 949 videní

Rovno medzi varlataAutor: bako72 957 videní

To bola tesnotkaAutor: kublajchan1 153 videní

Vlaky Plzeň - srpen 2016Autor: simerx232 603 videní
norbetors pred 9 mesiacmi
Za to isto môžu zas progresívci a hlavne simečkova matka ktorá bola osobne prehodiť výhybku a vôbec nie smerohlas a jeho 16 rokov vlády blahobytu pre všetkých slovákov, správne som to vyhodnotil?
boticka pred 9 mesiacmi
Vlak, statisticky najbezpecnejsi dopravny prostriedok. Zial asi nie na Slovensku :/
ujovecernicek pred 9 mesiacmi
viete si predstaviť, čo by to bolo, keby v tom vlaku sedelo viac ako 2 pohlavia?
troll222 pred 9 mesiacmi
Za vsetko moze simecka, simeckov otec, mamka,pes,kon a Iveta Radicova. Ozaj by som zabudol, este Caputova 🤣
asdfh pred 9 mesiacmi
rusnovodic: "a co ja viem ked som najebany zase"
neregistrovany pred 9 mesiacmi
lebo sulik nenakupil testy
batman159 pred 9 mesiacmi
no tie miliardy čo smer nakradol za 14 rokov niekde musia chýbať teraz sa to začína ukazovať
drysoft pred 9 mesiacmi
Uz aj vo vlaku clovek potrebuje autokemru - vlakokameru aby zachitil situaciu... sila
chlorovodik pred 9 mesiacmi
Čakam kedy Fico obvini Šimečkovu matku. Urcite ma dôkazy, ako vyskrutkovala červenu ziarovku zo semaforu.
pengulus3 pred 9 mesiacmi
az zasnem kolko "odbornikov" sa tu stretlo :D
dangel pred 9 mesiacmi
Radičovej vláda sa zase blysla..
dangel pred 9 mesiacmi
Takto dopadne krajina kde peniaze z rozpočtu končia v obálkach a zlatých tehličkách.
melmanius pred 9 mesiacmi
Pre všetkých tých, ktorí smútia za štátnymi podnikmi - slovenské železnice sú exemplárny príklad, ako by to vyzeralo, keby pod štát patria aj iné podniky a inštitúcie.
donpaulo pred 9 mesiacmi
Fico vraj buchol po stole a ziada prepustenie celeho vedenia zeleznic... Lebo za jeho ksefty s vagonmi, ktore pred par rokmi kupil zpod ruky, moze vedenie... Zas len ide prekryvat svoju neschopnost riadit stat prepustanim vedenia a nasadi si tam ludi, ktori budu ochotni sa podelit o zisk pri modernizacii zeleznic... Zas len ide rozkradat na statnych zakazkach, preto potrebuje vymenit vedenie. Uz sme sa dozvedeli, ze BUGAROV clovek je za vsetko zodpovedny! Vzdy je na vine niekto iny a nie ten, kto 14 rokov vladne. To je uzasny paradox na Slovensku.
tomegee pred 9 mesiacmi
za to môžu médiá, opozícia a šimečkova manka
st3oj pred 9 mesiacmi
Dobre, že nemáme štátne aerolinky v takomto štáte.
slivec pred 9 mesiacmi
"Ste v pohode pani?" "Neviem."
sdfsfsadfsfsfsaf pred 9 mesiacmi
je to strasne, ale nastastie mame v ustave 2 pohlavia
smerackyhovnomet pred 9 mesiacmi
TATKO TO VYZERA KED SI KLINICKI PSYCHOLOGOVIA VYLOBOVALi ze BUDU VYSETROVAT a PUSTAJU VSELIJAKYCH PRESKOLENYCH KUCHAROV za RUSNOVODICOV... aka vlada taka krajina ... dakujeme vsetkym osprostenym docohodcom ze volili SMER SD
luciferosobne pred 9 mesiacmi
Cela situacia ma mrzi, ale mam pocit, ze zabudate na to, ze mame 2 pohlavia.