Dvaja lolovia vyrezávali do steny nový otvor a mladý takmer prišiel o prsty na nohách. Mal tú najlepšiu pracovnú obuv - šľapky.

Babka mala viac šťastia ako rozumuAutor: hlavotis33 337 videní

Šašo sa hrá s dvoma brokovnicamiAutor: pejoke43 110 videní

Pilčík mal viac šťastia ako rozumuAutor: tristan315 377 videní

Viac šťastia ako rozumuAutor: gridds11 589 videní

Mala klikuAutor: tigrica3 422 videní

Idiot s igelitkou v lese mal viac šťastia akoAutor: corcor232 913 videní

Mal viacej šťastia ako rozumu (Trkvas na BMXe)Autor: uhorkac33 375 videní

Iný kraj, iná BOZP (Egypt)Autor: urfik15 231 videní

Šťastie pri autonehodeAutor: tigrica4 425 videní

Búracie práce v USAAutor: noone17 217 videní

Mozgoví atléti búrajú vysokozdvižnýmAutor: bazmegistan35 267 videní

Čím viacej vtáčikov vypustíš, tým budešAutor: karolko12 212 videní

Luďia ktorý maju viac štastia ako rozumuAutor: shadowthelegend5 364 videní
roberus pred 7 mesiacmi a 2 t
ja som tiez taky lolo, robil som v slapkach, ale ten prach mi zacal zrat pokozku tak, az mi zacala praskat koza... odvtedy nosim pracovnu obuv :D
ujovecernicek pred 7 mesiacmi a 2 t
ako decku mi padol smaltovaný šerbeľ hranou na necheť- mal som 5-6 rokov. Do dnes si tú bolesť pamätám- to viac krát nechceš zažiť. Necheť na veľkom palci- odletel okamžite, ručal som do zbesnenia.
axeffekt pred 7 mesiacmi a 2 t
o chlp tazsie topanky a nestihol by uhnut.. :D :D :D
adame pred 7 mesiacmi a 2 t
ako keby som svojho oca videl ...
raek1 pred 7 mesiacmi a 2 t
to cim bolo lepene gumoasfaltom? :)
brajenkotlar pred 7 mesiacmi a 2 t
Ked zoberies kseft a vies ze tam majitel ma bazen a grill 😀 BOZP level v minusovych cislach 😀
sayclo pred 7 mesiacmi a 2 t
predpokladam ze mal ocelove prsty
miromax pred 7 mesiacmi a 2 t
mal šľapky s ocelovou špičkou
nosound99 pred 7 mesiacmi a 2 t
Zabolelo by, ale furt je to len siporex.
klampotik pred 7 mesiacmi a 2 t
Si odbehli od bazéna?
teriezz pred 7 mesiacmi a 2 t
Většina BOZP je prostě otravná, někdy připomíná až buzeraci ale zrovna dodržování BOZP má smysl.